סוכנות לביטוח אשכולות

סוכנות לביטוח אשכולות מספקת שירותי ביטוח ופתרונות פיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת, לשלל לקוחות מרוצים הנהנים מעתיד בטוח יותר ומרשת ביטחון כלכלית

סוכנות לביטוח אשכולות מספקת שירותי ביטוח ופתרונות פיננסים מתקדמים לשלל לקוחות מרוצים הנהנים מעתיד בטוח יותר. הסוכנות שהוקמה בשנת 1985 על ידי אריה נאור ואלי מרציאנו, הינה בעלת צביון ייחודי המושתת על ערכים איתנים של מקצועיות, שקיפות ומסירות. זאת בזכות תפיסת העולם העסקית של הסוכנות המתבססת על ראיית טובת הלקוח, שמהווה שותף פעיל בעשייה לאורך כל הדרך וזוכה להכוונה אמינה ללא אינטרסים.

אשכולות סוכנות לביטוח ממוקמת בירושלים, אך באמצעות שלוחות רבות מעניקה מענה ביטוחי מקיף בפריסה ארצית, למגוון לקוחות – פרטיים, עסקיים חברות ועמותות. הצוות המיומן של סוכנות אשכולות מכיר כל מבוטח בשמו הפרטי וכבר מהמפגש הראשון מקפיד להעניק ייעוץ אובייקטיבי, נהיר ואמין. אלו מאפשרים ליהנות מאווירה משפחתית חמה ותומכת והתאמה אישית לצרכיי המבוטח ובני משפחתו.

סוכנות לביטוח אשכולות גורסת כי כל מבוטח שונה ממשנהו ולכן מפנה את מיטב משאביה, עד אשר ימצאו הפתרונות המשתלמים ביותר מתוך תמהיל מוצרים רחב. לשם כך, ביטוח אשכולות משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ, שבאמתחתן מגוון פתרונות ייחודים המותאמים לכל לקוח: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ושומרה חברה לביטוח.

סוכנות ביטוח אשכולות שואפת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בכל תחומי החיים. לשם כך, מציעה הסוכנות פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית, תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. הסוכנים של אשכולות ביטוח, שמכירים את שוק הביטוחים על בוריו, מבצעים התאמה מקסימלית במינימום מחיר לדרישות הייחודיות של הלקוח. בנוסף, מתמחה הסוכנות במתן שירותים פיננסים מניבים ומסלולי חיסכון גמישים המיועדים לסוגי השקעות שונים, תוך מודעות לכל רמות הסיכון הקיימות. כמו כן, לרשות המבוטח עומדים פתרונות לפרישה, המאפשרים להבטיח רשת ביטחון כלכלי, דווקא בצומת חשוב זה של החיים.
על מנת שתוכלו להיות מוגנים על כל כביש ובכל נסיעה, אשכולות ביטוחים מציעה פוליסת ביטוח רכב המקנה הגנה לנהג, לנוסעים ולנכס הממונע. חשוב לציין כי בשל השכיחות של הפוליסה, מומלץ לרכוש אותה בסוכנות אמינה ומקצועית, שתספק כיסוי מיטבי ברגע האמת, בין אם נתקעתם באמצע הדרך או אם חלילה נקלעתם לתאונה. לבחירת המבוטח ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', כאשר מחיר הפוליסה יותאם אישית לצרכי הנהג ויקבע בהתאם לפרמטרים קבועים, בהם: שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג והרכב, שנתון הרכב וכו'.

סוכנות לביטוח אשכולות דואגת שלקוחותיה יהיו בטוחים ומבוטחים גם כשהם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות המספקת כיסוי מקיף לכם ולציוד האישי שלכם. הפוליסה שתלווה אתכם עד שתשובו ארצה בשלום, מותאמת לכל נוסע ולכל סוג נסיעה. לכן, בין אם טסים למטרות טיול או למטרות עסקים, רכישת ביטוח נסיעות הינה צעד הכרחי שתאפשר לכם לטוס בראש שקט. צוות ביטוח אשכולות ידאג להתאים את הכיסויים להוצאות רפואיות שעלולות להסתכם בסכומי עתק ולנזקים הנגרמים למטען האישי הנלקח במזוודה.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y