פורום סוכנות לביטוח

תמיכה בכל עת, יחס אישי לכל לקוח וערכים של מקצועיות חסרת פשרות – כל אלו הביאו את פורום סוכנות לביטוח למיקומה הנוכחי כאחת מהמובילות בתחומה בארץ. הסוכנות שהוקמה בשנת 2001, שמה לה למטרה לרכז תחת קורת גג אחת מגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים, המוצעים במינימום עלות ובמקסימום התאמה לצרכיו הייחודים של הלקוח.

פורום ביטוחים הינה סוכנות ביטוח פרטית וככזו היא מאפשרת ללקוחותיה – פרטיים, עסקיים או חברות – ליהנות מיתרונות רבים ביחס למתחרות בשוק. כוחה העצום של פורום, המהווה סניף חיצוני של חברת ביטוח הפניקס המובילה, טמון גם בהצלחתה כסוכנות חיתום הפועלת עם מגוון חברות ביטוח, במטרה להעניק למבוטח שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן.

פורום סוכנות לביטוח מודעת לחשיבות הרבה בבחירת פוליסה המותאמת לדרישותיו האישיות של הלקוח ולצרכים הייחודים שלו ושל בני משפחתו. לכן, החל מפגישת הייעוץ הראשונית יזכה הלקוח ליחס אישי וליווי צמוד מהצוות המיומן של פורום המתמחה בזיהוי צרכים מדויק. כדי שכל מבוטח ייהנה מעתיד טוב יותר, מציעה הסוכנות שפע פתרונות ביטוח במחירים אטרקטיביים, בהם: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק ועוד. כמו כן, מתמחה פורום ביטוח במתן שירותים פיננסים מניבים לצד פתרונות פרישה בהתאמה אישית, תוך שמירה על ערכים של שקיפות, הגינות וערנות לשינויים הדינאמיים האופייניים לתחום.

כדי להמשיך ולהוביל בתחומה ובמטרה להעניק למבוטח את השירות הטוב ביותר, מונה הסוכנות 75 אנשי צוות אמינים, מיומנים ומקצועיים. הצוות של פורום ישמח לסייע ללקוח לברור בין ההיצע הרחב ולבחור את התמהיל הטוב ביותר בשבילו. זאת הודות לשיתוף פעולה פורה של הסוכנות עם חברות ביטוח מובילות בארץ, בהן אפשר למנות את מגדל, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, מנורה מבטחים והכשרה חברה לביטוח.

עם ההצלחה של ביטוח פורום אי אפשר להתווכח. בזכות הערנות התמידית לצרכי הלקוח והדאגה של הצוות להיות בכל עת עם יד על הדופק, זכתה פורום בשני ציונים לשבח: חברת מועדון "מנורת הזהב" של חברת מנורה ביטוחים וחברת מועדון "Executive" של חברת הכשרת הישוב.

סוכנות ביטוח פורום דואגת למען עתיד יקירכם ומציעה פוליסת ביטוח חיים, המאפשרת הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. צוות הסוכנות מודע לקושי הכרוך בחשיבה על אסונות וכספים בנשימה אחת ולכן יבצע ברגישות יתרה תחקיר מקיף ללמידת צרכי הלקוח ובני משפחתו. חשוב לזכור כי רכישת פוליסת ביטוח חיים היא צעד חיוני והכרחי, שיסייע למשפחה שלך להסתגל למציאות החדשה ללא צורך בשינוי רמת החיים.

פורום סוכנות ביטוח דואגת לכם גם כאשר אתם בדרכים ומציעה פוליסת ביטוח רכב המתחלקת לשלושה סוגים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כך שלא משנה במה תבחרו, הצוות המיומן של פורום יתאים לכם ביטוח רכב במחירים אטרקטיביים במיוחד, לצד שירות אמין ומהיר שיבטיח הגנה מרבית לנהג, לנוסעים ולרכב.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y