סוכנות לביטוח געש לסטודנט

סוכנות לביטוח געש לסטודנטמודעת לכך שלרשות הסטודנטים עומדים משאבים מצומצמים ולכן מציעה מגוון פתרונות ביטוח ופיננסים משתלמים, במקסימום התאמה ובמינימום מחיר

 

מדי שנה אלפי סטודנטים מתחילים לימודים ממושכים המאלצים אותם להסתגל זמנית למציאות דחוקה יותר, שלא בהכרח מאפשרת לרכוש פוליסות ביטוח חיוניות. על מנת להבטיח מענה על דרישותיהם הייחודיות, עומדת לרשות הסטודנטים סוכנות לביטוח געש לסטודנט – מיזם משותף של סוכנות הביטוח געש והתאחדות הסטודנטים, שהוקם במטרה לספק לאוכלוסייה זו פתרונות ביטוח מתקדמים במחירים אטרקטיביים.  

געש לסטודנט סוכנות לביטוח מודעת לכך שלרשות הסטודנטים עומדים משאבים מצומצמים, אך ישנו צורך חיוני להבטיח שגם הם יהיו בטוחים ומבוטחים בכל עת. לשם כך, הוקם המיזם הייחודי שמאפשר לסטודנטים ולאוכלוסייה הצעירה לרכוש מוצרים איכותיים המותאמים לדרישותיהם, צרכיהם וכיסם. לצד שירות זה, מעניקה געש לסטודנט סוכנות ביטוח מגוון שירותי ביטוח ופיננסים מתקדמים ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים, לספורטאים ולמפעלים – כולם נהנים מעתיד בטוח וטוב יותר.
 
מתוך גישה הגורסת כי לכל לקוח צרכים ייחודים שונים ממשנהו, סוכנות געש לסטודנט לביטוח מפנה את מיטב משאביה, עד אשר ימצאו הפתרונות המשתלמים והמותאמים ביותר ללקוח. הצוות המיומן של געש ביטוח יעניק ליווי צמוד ונטול אינטרסים עבור הלקוחות הצעירים, ללא שימוש במונחים לא ברורים שעלולים להניע לרכישת מוצרים שאינם מתאימים ומסתכמים בעלויות גבוהות. זאת על פי תפיסת העולם העסקית של הסוכנות, המבוססת על קידום הפרט ורווחתו.

על מנת להבטיח את השירות הטוב והמשתלם ביותר, געש לסטודנט ביטוחים משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שירביט חברה לביטוח ושלמה חברה לביטוח. 

סוכנות לביטוח געש לסטודנט מזמינה סטודנטים וצעירים בתחילת דרכם המקצועית להצטרף למשפחה וליהנות משפע של שירותי ביטוח, שיקנו הגנה בכל תחומי החיים, תחת קורת גג אחת: בין הכיסויים המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא. כמו כן, לרשות הלקוחות עומדים פתרונות לפרישה ומגוון שירותים פיננסים, שיסייעו למבוטח ליהנות ממסלולי ההשקעה מניבים ואפיקי חיסכון גמישים. חשוב לציין כי תחום הפיננסים דורש בקיאות ועל מנת להרוויח יש לנהל את הכסף בתבונה. צוות ביטוח געש לסטודנט, מכיר את שוק ההון על בוריו ומודע לכל רמות הסיכון השונות ולכן ישמח להכווין את הלקוחות הצעירים למסלול כלכלי איתן.


געש לסטודנט ביטוח מודעת לשכיחות של ביטוחי הרכב ולעלויות הגבוהות שמסתכמות בכל הקשור לנכס הממונע. צוות הסוכנות ידאג להתאים ללקוחות פוליסת ביטוח רכב– ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג'. כולם יעניקו הגנה מיטבית ושירות מהיר במקרה הצורך, בהתאמה לצרכי הלקוח, דרישותיו ומשאביו הכלכליים.

געש לסטודנט דואגת ללקוחותיה גם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסות ביטוח נסיעות. מתוך היכרות עם האוכלוסייה הצעירה, הסוכנות מודעת ליעדים הנפוצים ולאמצעים המוגבלים שעומדים לרשות הלקוח. בין אם מדובר בחופשה קצרה או בטיול ממושך ליעד מרוחק, צוות געש לסטודנט ביטוח יתאים את הפוליסה המשתלמת ביותר שתספק לנוסע ולמטענו כיסוי מקסימאלי, במינימום מחיר. הכל כדי שתשובו הביתה בשלום.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y