גמינדר סוכנות לביטוח

גמינדר סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1978 על ידי ראובן גמינדר – מבכירי סוכני הביטוח בירושלים – ומאז ועד היום מובילה את מגוון לקוחותיה לעבר עתיד טוב, יציב ובטוח יותר. כבר למעלה מ-30 שנה נהנים לקוחות סוכנות גמינדר משפע פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת, בשילוב ערכים של הגינות, מסירות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

הן הוותק והן הצוות המיומן שמונה גמינדר סוכנות לביטוח, מעניקים לה עוצמה רבה ביחס ליתר המתחרות בשוק ומאפשרים לה לשאוף לקידום רווחת הפרט ולראות את טובת הלקוח בכל עת – במיוחד בזמנים הקשים. לכן, סוכנות ביטוח גמינדר מכירה כל לקוח בשמו הפרטי ומעניקה לו את מיטב המוצרים והשירותים המותאמים לצרכיו באופן מקסימאלי ומוצעים לו במינימום עלות.

משרדי גמינדר ביטוחים שוכנים בירושלים, אך הסוכנות מספקת מענה בפריסה ארצית ובכל תחומי החיים, במטרה לספק שקט נפשי הן ללקוחות הפרטיים והן ללקוחות העסקיים. בין מוצרי הביטוח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא. לקוח שמעוניין ברכישת פוליסה, יזכה לליווי אישי מהצוות המיומן של גמינדר ביטוח, תוך התחשבות יתרה בדרישותיו הייחודיות והבטחת מענה מקיף, ראוי ומקצועי במחיר אטרקטיבי.

כדי לספק מענה ייחודי לכל לקוח, סוכנות לביטוח גמינדר משתפת פעולות עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח.

עם הצלחה אי אפשר להתווכח. בזכות הניסיון ארוך השנים והטיפול המסור בכל לקוח, השתייכה סוכנות ביטוח גמינדר למועדון הפלטינה של סוכנות מגדל הוותיקה, כמצטיינת במכירות פרט ובריאות בין השנים 2010-2008. כמו כן, זכתה גמינדר לציונים לשבח ולקהל לקוחות מסור שהולך ומתרחב עם השנים. המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשאוף להישגים גבוהים נוספים במטרה להעניק למבוטח ולמשפחתו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

ייחודה של הסוכנות מתבטא גם בפעילות השוטפת בתוך האוכלוסייה החרדית, הדורשת טיפול מיוחד שמצריך היכרות מעמיקה עם העולם הדתי. כמו כן, בניגוד לגורמים אחרים, מעניקה הסוכנות הלוואות ומשכנתאות ללקוחותיה למגוון מטרות ותוכניות.

בראש ובראשונה, סוכנות גמינדר לביטוח דואגת לדבר הכי חשוב בעולם – המשפחה. כדי שהאנשים היקרים לכם מכל יהיו בטוחים דווקא בעתות מצוקה, מציעה הסוכנות פוליסת ביטוח חיים המותאמת לצרכים העתידים של יקירכם. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח, יוענק פיצוי כספי שנקבע מראש, המאפשר למשפחה להתמודד עם האובדן הרגשי הכבד והנטל הכלכלי – ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה היו רגילים עד כה.

לצד פתרונות ביטוח מתקדמים, מציעה גמינדר מגוון שירותים פיננסים מניבים, שיעזרו לכם ליהנות מעתיד כלכלי איתן. זאת הודות לצוות הסוכנות שינהל נכון את כספכם באופן שוטף ובהתאם להתנהלות הדינמית של שוק הפיננסים. כמו כן, סוכנות גמינדר מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות פרישה כדי שתצאו לגמלאות בשלווה מוחלטת.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y