גולדפוס סוכנות לביטוח

גולדפוס סוכנות לביטוח מזמינה אותך להצטרף למגוון לקוחותיה המרוצים, שנהנים מיחס אישי
ומהיצע רחב של פתרונות ביטוח ופיננסים במחירים אטרקטיביים.


כמה חשוב לך לקבל יחס אישי וחם, במיוחד כשאתה נדרש לעסוק בדברים היקרים לך?
סוכנות גולדפוס הוותיקה מזמינה אותך להצטרף למגוון לקוחותיה המרוצים, שנהנים מפתרונות
ביטוח מתקדמים המותאמים לכל מבוטח.

 

הסוכנות שהוקמה ב-1971, מצליחה לממש את חזונה לאורך כל שנות פעילותה ולהעניק מענה מקצועי, הוגן ואישי לקהל הישראלי ולקהל האנגלו-סקסי. גולדפוס הינה סוכנות פרטית, חסרת כל תלות בחברות השונות. ככזו, היא רואה רק את טובת הלקוח ומחשיבה אותו כשותף פעיל לאורך כל הדרך אל עבר עתיד בטוח יותר. הסוכנות העצמאית מאפשרת למבוטח ליהנות מתמהיל מוצרים אישי, המותאם באופן ייחודי לצרכיו ובמינימום עלות ביחס למתחרות בשוק.

גולדפוס סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה, ועל כן מחויבת להתאים את הכיסויים השונים לכל מבוטח ומבוטח. בין לקוחות הסוכנות ניתן למנות חברות היי-טק, מפעלי תעשייה, חברות ממשלתיות ומבוטחים נוספים שנהנים מהיצע רחב של כיסויים מקיפים. זאת הודות לצוות המיומן והמקצועי של הסוכנות, השואף לקדם לא הרף את רווחת הפרט.

במטרה לספק מענה מקיף לכל הלקוחות, סוכנות גולדפוס משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ ושומרת איתן על קשר הדוק וארוך טווח. שיתוף הפעולה הפורה מאפשר ללקוח ליהנות משפע פתרונות מתקדמים בתחום הביטוח והפיננסים, כשביכולתו לברור בין היצע הפוליסות הרחב – עד אשר יבחר את המוצר המתאים לו ביותר.

בין החברות המיוצגות על ידי סוכנות גולדפוס: מגדל, שלמה חברה לביטוח, מנורה מבטחים, הראל ביטוח ופיננסים, AIG, כלל ביטוח, הפניקס ועוד.

לרשות המבוטח בסוכנות גולדפוס, קיימים מגוון מוצרי ביטוח ופיננסים בתחומים שונים, המאפשרים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ועתיד שקט יותר. בין תחומי ההתמחות: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח עסק, ביטוח משכנתא, קרן השתלמות, חסכון פנסיוני ופתרונות פרישה.

סוכנות גולדפוס מציעה פוליסת ביטוח עסק, המעניקה כיסוי לך, לעובדים שלך וכמובן לעסק. מכיוון שהביטוח מצריך היכרות מעמיקה עם סוג העסק, סוכני גולדפוס ילוו אותך לאורך כל הדרך – עד להתאמה מדויקת של כל הצרכים הייחודים של בית העסק.

בשל השכיחות של פוליסת ביטוח רכב והצעות המחיר המבלבלות שנוקבות המתחרות השונות, גולדפוס סוכנות לביטוח מציעה לך ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי במיוחד. לבחירתך, ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג', שיעניקו כיסוי מקסימאלי לך ולרכבך ויאפשרו לנהוג בראש שקט מבלי לרוקן את הארנק.

לצד הפתרונות הביטוחיים, סוכנות גולדפוס מספקת גם שירותים פיננסיים מניבים באמצעות מסלולי חיסכון מגוונים המותאמים למצבים שונים בחיים. בין אם הגעת לגיל פרישה או ברצונך להשקיע סכום כסף שיצבור רווחים, סוכני גולדפוס ילוו אותך החל מהייעוץ הראשוני ועד מימוש התוכניות העתידיות.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y