היימן סוכנות לביטוח

לקוחות סוכנות היימן לביטוח נהנים מיחס אישי, שירות מקצועי והיצע מגוון של פתרונות ביטוחיים ופיננסים במחירים אטרקטיביים

בין כל ההיצע הרחב בשוק הביטוחים, בולטת סוכנות ביטוח  היימן הייחודית והוותיקה. מאז שהוקמה בשנת 1998 על ידי חיים היימן, גיבשה הסוכנות תפיסת עולם עסקית המבוססת על ראיית טובת הלקוח. אנשי המקצוע המיומנים שפועלים בסוכנות, מאפשרים למבוטח לבחור את המיטב מתוך תמהיל המוצרים הביטוחיים והפיננסים, ומתמחים במתן פתרונות מדויקים המותאמים לצרכיהם.

דווקא בעידן של שינויים רגולטורים רבים ומתוך הגישה הגורסת כי לכל לקוח צרכים שונים, סוכנות היימן לביטוח מפנה את כל משאביה כדי לספק מענה מתאים ומקיף לטובת המבוטח ומשפחתו. העובדה שהסוכנות בבעלות פרטית ואינה כבולה להתחייבויות של חברת ביטוח, מאפשרת לה לשמש כשותף אובייקטיבי השואף להעניק שקט נפשי למבוטח.

סוכנות היימן לביטוח רואה בכל מבוטח כלקוח מועדף ועל כן מעניקה לו פתרונות יצירתיים ומתקדמים. הסוכנות גאה במגוון הלקוחות שמרכיב אותה – פרטיים, עצמאיים ומוסדות שונים. כולם זוכים ליחס אישי, שירות מקצועי ומחיר אטרקטיבי.

כדי להעניק מענה לכל שכבות המבוטחים, סוכנות ביטוח היימן מספקת שירותים רבים למגוון צרכים, כאשר כל פיתרון נבחר בקפדנות על ידי אנשי המקצוע בשאיפה להתאמה מקסימאלית לדרישותיו. בין פתרונות הביטוח המוצעים בסוכנות היימן: ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה וביטוח משכנתא. כמו כן, מספקת היימן מענה לצרכים פיננסים ופנסיונים, במטרה לבחור תמהיל חכם יותר לניהול הכספים של המבוטח. 

הן היחס האישי והן השירות המקצועי, מזכים את היימן בהכרה כסוכנות ותיקה ומצליחה. סוכנות היימן לביטוח נמצאת במקום הראשון בנבחרת חברות הביטוח כלל ומגדל במחוז צפון. המעמד מחייב את הסוכנות להמשיך ולשאוף להישגים מקצועיים, שיעניקו ללקוחות מגוון פתרונות מתקדמים. לכן, כדי להציע את מיטב הכיסויים למבוטח, פועלות סוכנות היימן עם חברות הביטוח המובילות בישראל: מגדל, כלל ביטוח, הראל, הפניקס, מנורה מבטחים, איילון, שלמה, אליהו והכשרה לביטוח.

היימן סוכנות לביטוח דואגת גם לרווחת משפחת הלקוח ומציעה ביטוח חיים מקיף. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח, יוענק פיצוי כספי שיאפשר למשפחה להתמודד עם האובדן הרגשי והנטל הכלכלי. סוכני הביטוח של היימן יסייעו ללקוח להתאים את הפוליסה בהתאם לצרכים העתידיים של יקיריו, דווקא במקרי אסון לא צפויים.

היימן סוכנות לביטוח מציעה גם מגוון פתרונות פרישה שיאפשרו להגשים תוכניות עתידיות, למענכם ולמען הילדים שלכם. לבחירתכם גם מסלול חיסכון פנסיוני, שיספק לכם רשת ביטחון כלכלית במקרים של פרישה לגמלאות, נכות או אובדן כושר עבודה.  

בין תחומי האחריות השונים, מציעה היימן סוכנות לביטוח ליווי פיננסי, שיעזור לקדם את העסק שלכם כמה צעדים קדימה. הליווי יאפשר לבעל העסק לקבל ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בכל הקשור לקבלת החלטות שישפיעו על עתיד העסק. רכישת נדל"ן או לקיחת הלוואה – לא משנה איזו החלטה תיקחו, היועצים של היימן המכירים מקרוב את העולם הפיננסי, יציעו פתרונות יצירתיים לאורך כל הדרך בצורה מקצועית ונינוחה. 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y