היחידה המרכזית לביטוח

היחידה המרכזית לביטוח הוקמה לפני כ-30 שנה ומאז ועד היום מלווה במסירות את לקוחותיה, הנהנים ממגוון פתרונות מתקדמים תחת קורת גג אחת. היחידה מתגאה בעוצמה הכלכלית שלה, המאפשרת להעניק ללקוחות שירות הוגן וכיסויים ביטוחיים מקיפים במחירים אטרקטיביים. זאת בזכות ייחודה של הסוכנות המאגדת שתי סוכנויות ביטוח: עינת סוכנות לביטוח 1993 בע"מ ובכורה סוכנות לביטוח 1996 בע"מ. השילוב המנצח בין תשתית איתנה לבין שיתוף פעולה הדוק עם חברות הביטוח המובילות בארץ, מאפשרת ליחידה לממש את תפיסת עולמה העסקית, המבוססת בעיקרה על ראיית טובת הלקוח.

לקוחות היחידה המרכזית לביטוח נהנים משירות בלתי מתפשר של מאות סוכני ביטוח מיומנים, המפוזרים ברחבי הארץ ומלווים את המבוטחים צעד אחר צעד אל עבר עתיד טוב יותר. במשרדי הסוכנות הממוקמים ברמת גן, נמצאים המומחים והמחלקות המקצועיות הפועלים מסביב לשעון ומעניקים תמיכה, ליווי צמוד וייעוץ אישי, הן ללקוחות פרטיים והן לחברות מסחריות.

המבנה הייחודי של היחידה, הסוכנים הוותיקים והשירות המקצועי, משקפים את צביונה של הסוכנות ומגבשים קהל לקוחות נאמן, הנהנה כבר שנים משירות מתקדם ומשתלם. אלו זיכו את היחידה במעמד נשיאת כבוד בחברת מגדל. המעמד המחייב מביא את היחידה המרכזית לביטוח להמשיך ולשאוף להוביל בתחומה ולהעניק את הפתרונות המתקדמים ביותר לכל לקוח. לכן, פועלות הסוכנות עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, אליהו חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח.

היחידה המרכזית לביטוח מציעה ללקוחותיה פתרונות ביטוח מתקדמים המקנים ביטחון ושקט נפשי למבוטח ולבני משפחתו: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא ועוד. לצד קשת המוצרים הביטוחיים, מציעה היחידה המרכזית מגוון פתרונות פיננסים המותאמים לדרישות הלקוח ושפע פתרונות פרישה משתלמים, המבטיחים רווח כלכלי מניב ועתיד טוב יותר בו ניתן להגשים את כל המשאלות.

היחידה המרכזית לביטוח מציעה פוליסת ביטוח בריאות שתאפשר לכם לבצע את הדבר החשוב ביותר – לטפל טוב יותר בעצמכם. יחד עם צוות הסוכנים שילווה אתכם מהייעוץ הראשוני, תבררו בין מגוון הפוליסות הקיימות עד למציאת הכיסוי הראוי ביותר בזמן אמת, לכם וליקירכם. זאת במטרה לספק מענה איכותי לכל הבעיות הבריאותיות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ.

היחידה המרכזית לביטוח דואגת ללקוחותיה גם מחוץ לגבולות הארץ. כדי שתעלו על המטוס עם חיוך ותשובו ארצה בשלום, מציעה היחידה פוליסת ביטוח נסיעות שתבטיח חופשה מהנה ובטוחה. זאת הודות למגוון כיסויים להוצאות רפואיות העלולות להגיע לסכומי עתק ואף כיסוי לנזקים הנגרמים למטען האישי. כך שבין אם אתם טסים לחופשת עסקים או למטרות טיול למטיבי לכת, ביטוח נסיעות הוא צעד הכרחי עוד לפני אריזת המזוודה. כדי שהחופשה שלכם תהיה חלומית, סוכני היחידה המרכזית לביטוח ישמחו להתאים את היקף הכיסוי לאופי הטיול, בהתחשב  בקריטריונים שונים, בהם מצבו הרפואי של המבוטח, משך הטיול וכו'.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y