הורייזן סוכנות לביטוח

קבוצת הורייזן מעניקה מגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסיים המותאמים באופן מקסימאלי לצרכי הלקוח. הקבוצה שהוקמה בשנת 2011, מונה סוכנים וסוכנויות המכירים את עולם הביטוחים על בוריו ופועלים בתחום למעלה מ-20 שנה. מאז הקמתה, גיבשה הורייזן ביטוח תפיסת עולם עסקית המבוססת על קידום רווחת הפרט וראיית טובת הלקוח, במטרה לאפשר לו ולבני משפחתו ליהנות מעתיד בטוח וטוב יותר.

 

 

 

הורייזן סוכנות לביטוח ממוקמת בהר חוצבים בירושלים, אך מעניקה שירות מקצועי בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים – שכירים, עצמאיים, חברות מסחריות, מוסדות ממשלתיים ועוד שלל מבוטחים הזוכים לליווי צמוד, אישי ומקצועי. הצוות המיומן של הורייזן ביטוחים שם לו למטרה להפוך את עולם הביטוח והפיננסים לנגיש יותר ולכן מקפיד להעניק לכל לקוח שירות מקצועי וברור, ללא מונחים מסובכים ונטול כל אינטרסים. החל מהייעוץ הראשוני, זוכה המבוטח ליחס חם ומסור, שירות מקצועי חסר פשרות ואמינות לאורך כל הדרך.

סוכנות לביטוח הורייזן הינה סוכנות בעלת אופי משפחתי וככזו היא מכירה כל מבוטח בשמו הפרטי ורואה בו שותף פעיל בעשייה פורייה. בנוסף, הסוכנות דוגלת בגישה כי כל לקוח שונה ממשנהו ולכן
יש צורך בהתאמת תמהיל מוצרים הייחודי רק לו. לשם כך, צוות ביטוח הורייזן יערוך ברגישות ובמקצועיות מיפוי מעמיק באשר לצרכי הלקוח ותוכניותיו העתידיות, עד להתאמה מקסימאלית של מוצרים מתקדמים העונים על כל דרישותיו.


במטרה לספק שירות מיטבי לכל לקוח, סוכנות ביטוח הורייזן
משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל, הפניקס חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, מנורה מבטחים והכשרה חברה לביטוח. כך נהנים לקוחות הסוכנות משפע של פתרונות ביטוח מתקדמים תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. בנוסף, מתמחה הסוכנות במתן שירותים פיננסים מניבים המאפשרים ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להרוויח ולהגדיל את ערכו. כמו כן, לרשות הלקוחות מוצעים מגוון פתרונות לפרישה שיספקו ביטחון כלכלי איתן בתקופת הגמלאות.

 

הורייזן סוכנות לביטוח מקפידה להיות עם יד על הדופק גם כאשר מבוטחיה שוהים מחוץ לגבולות הארץ ומציעה ביטוח נסיעות לחו"ל. פוליסה חיונית זו מעניקה כיסוי רפואי וכיסוי מטען, המבטיחים לנוסעים מענה רפואי ראוי ועשויים לחסוך סכומי עתק. על מנת שלקוחותיה ישובו ארצה עם חיוך, צוות סוכנות הורייזן ידאג להתאים לכל מבוטח פוליסה ייחודית המותאמת לצרכיו בהתבסס על מספר קריטריונים, בהם: יעד הנסיעה, משך הנסיעה, מטרת הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח, הרכב המטען האישי ועוד.

 

סוכנות ביטוח הורייזן מציעה ללקוחותיה לרכוש ביטוח רכב בסוכנות אמינה ומקצועית, המספקת מענה ראוי וזמין בכל עת ובמיוחד בעתות מצוקה – בין אם הרכב נתקע באמצע הדרך ובין אם חלילה המבוטח נקלע לתאונה. הסוכנות יחד עם חברות הביטוח המיוצגות, תבטיח הגנה מרבית לנהג, לנוסעים ולרכב החל מהרגע שהרגל מונחת על דוושת הגז. לבחירת הלקוחות שלושה סוגים עיקריים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף בהתאמה מקסימאלית ובמחירים אטרקטיביים.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y