חושן סוכנות לביטוח

חושן סוכנות לביטוח פועלת כבר למעלה מ-18 שנה למען קידום רווחת הפרט ומאז ועד היום מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, מקיף ואישי בכל תחומי הביטוח והפיננסים. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת על ראיית טובת המבוטח, שזוכה לבחור את המיטב מתוך תמהיל מוצרים מתקדם, המותאם באופן מקסימאלי לצרכיו הייחודים.

על מנת להבטיח מענה ראוי לכל לקוח ולקוח, הצוות המיומן של הסוכנות עומל מסביב לשעון ודואג למצוא את הפתרונות היעילים ביותר למען המבוטח ומשפחתו. כך זוכה כל לקוח לליווי צמוד ומסור, עד לשביעות רצונו והבטחת עתיד בטוח וטוב יותר.

משרדי סוכנות לביטוח חושן ממוקמים בכפר סבא, אך הסוכנות מספקת מענה בפריסה ארצית ובכל תחומי הביטוח והפיננסים, על מנת לספק ללקוח שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן. הסוכנות גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה ושואפת להעניק שירות מקצועי ונטול אינטרסים, לצד שפע פתרונות ביטוח המותאמים לכל תחומי החיים. בין הכיסויים הביטוחיים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. בנוסף, מספקת הסוכנות שירותים פיננסים מתקדמים, שיסייעו למבוטח ליהנות ממסלולי ההשקעה גמישים ואפיקי חיסכון מניבים. זאת הודות לצוות הסוכנות המקצועי, שמכיר את שוק ההון על בוריו, מודע לכל רמות הסיכון הקיימות ומטפח מזה שנים היכרות מעמיקה עם חברות השקעה מובילות. כמו כן, חושן ביטוחים משתפת פעולה עם חברות נדל"ן המציעות אלטרנטיבות משתלמות להשקעה ומתמחה גם במתן שירותי מימון חוץ בנקאיים, המהווים פיתרון ייחודי נטול סיכונים כלכליים. כדי שלקוחות הסוכנות יוכלו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות לפרישה שיסייעו לנצל את ההון באופן מיטבי, באמצעות התאמה לאורח חייו של הלקוח ולצרכיו העתידיים.

על מנת לספק פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים ולהבטיח מענה מקיף, מהיר ומקצועי לכל לקוח, פועלת חושן סוכנות לביטוח עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, ומנורה מבטחים.

הטיפול האישי והמסור בכל לקוח הביא את חושן ביטוח לזכות להערכה רבה בקרב חברות ביטוח מובילות בארץ. בין הישגיה, זכתה הסוכנות בפרסי הצטיינות בתחומי השירות והמכירות מטעם חברות הביטוח מגדל ומנורה. המעמד המחייב מוביל את ביטוח חושן להמשיך לשאוף למצוינות במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל לקוח.

מעל הכל, סוכנות חושן לביטוח דואגת לרווחת משפחת המבוטח ומציעה פוליסת ביטוח חיים שתאפשר להתמודד עם האובדן הרגשי והנטל הכלכלי במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. בנוסף, לרשות המבוטח פוליסת ביטוח בריאות, שבעבור תשלום נוח תבטיח טיפול ראוי לעצמכם וליקרים לכם, במיוחד במקרים בלתי צפויים.

צוות חושן ביטוח דואג ללקוח גם כשהוא שוהה מחוץ לגבולות הארץ ומציע פוליסת ביטוח נסיעות כדי שתחזרו ארצה בשלום. הפוליסה החיונית מותאמת אישית לכל נוסע ולכל סוג נסיעה, וכוללת כיסויים להוצאות רפואיות שונות שלעיתים עלולות להסתכם בסכומי עתק ולנזקים הנגרמים למטען האישי שנלקח במזוודה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y