סוכנות ביטוח אישי לחיים

סוכנות ביטוח אישי לחיים מעניקה מגוון שירותי ביטוח תחת קורת גג אחת, בשילוב יחס אישי, מקצועיות ושקיפות לאורך כל הדרך

 

סוכנות ביטוח אישי לחיים מספקת לרווחת הלקוח מגוון שירותי ביטוח תחת קורת גג אחת. הסוכנות שמה לה למטרה לקדם את הפרט ולהעניק ללקוח את מיטב השירותים, מתוך תמהיל מוצרים איכותי ומתקדם.  זאת בשילוב יחס אישי, מקצועיות ושקיפות לאורך כל הדרך.

סוכנות לביטוח אישי לחיים ממוקמת בתל אביב, אך מעניקה מענה בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים הנהנים משקט נפשי וביטחון כלכלי איתן. זאת הודות לצוות הסוכנות המיומן, שמלווה במסירות את הלקוח לאורך כל הדרך ובמיוחד בעתות מצוקה. החל מהייעוץ הראשוני, לקוחות הסוכנות זוכים לאווירה משפחתית חמה ומוכרים בשמם הפרטי. העבודה מול לקוח של סוכנות אישי לחיים לביטוח מתבצעת במסירות ובגובה העיניים, ללא שימוש במונחים לא ברורים שעשויים להניע את המבוטח לרכוש פוליסה שכלל לא מותאמת לצרכיו ומסתכמת במחירים לא הוגנים.

אישי לחיים סוכנות לביטוח מאמינה כי כל לקוח שונה ממשנהו ולכן יש להתאים לו פרופיל אישי, התואם באופן מרבי לצרכים שלו ושל בני משפחתו. כמו כן, צוות אישי לחיים ביטוח מודע לשינויים הרגולטוריים האופייניים לתחום ולשם כך מקפיד לשמור על ערנות ולפעול מסביב לשעון עם יד על הדופק. אלו מאפשרים לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר, במקסימום התאמה ובמינימום מחיר.

על מנת לאפשר ללקוחותיה לישון בשקט, מציעה סוכנות אישי לחיים מגוון פתרונות ביטוח שממתינים ללקוח תחת קורת גג אחת. בין הפוליסות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא.

מעל לכל, סוכנות ביטוח אישי לחיים דואגת לעתיד לקוחותיה ובני משפחתם ומציעה פוליסת ביטוח חיים המאפשרת להיערך מבעוד מועד לקראת מקרים בלתי צפויים, ללא צורך בשינוי רמת החיים שהיתה נהוגה טרם האסון. פוליסה חיונית זו תבטיח רשת ביטחון כלכלית במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. חשוב לציין כי צוות אישי לחיים ביטוח מודע לקושי הטמון במחשבה על מקרי אסון בלתי צפויים. לכן, הסוכנים יבצעו ברגישות מיפוי מעמיק ללמידת הצרכים העתידיים של המבוטח ומשפחתו, עד למציאת כיסוי מקיף ומשתלם שיסייע להקל על הנטל ולהסתגל למציאות החדשה שנוצרה.אישי לחיים ביטוחים דואגת ללקוחותיה גם כאשר הם נמצאים מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות. בין אם מטרת הטיסה היא לצורכי עסקים או טיול ביעד חלומי, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות המעניק כיסוי להוצאות רפואיות שעלולות להסתכם בסכומים גבוהים, במקרים לא צפויים של מחלה, פציעה או תאונה. כמו כן, מוענק כיסוי מפני אובדן, גניבה או נזק שנגרם למטען האישי שנלקח במזוודה. פוליסה זו תותאם באופן אישי לצרכי הלקוח, בהתאם ליעד הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח, הרכב המטען האישי וקריטריונים נוספים לכיסוי משתלם שיבטיח חזרה ארצה בשלום.


 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y