קפלן בשטח סוכנות לביטוח

קפלן בשטח סוכנות לביטוחמעניקה שירותי ביטוח ופיננסים כבר למעלה משלושה עשורים, למגוון לקוחות מרוצים שנהנים משקט נפשי וביטחון כלכלי איתן

 קפלן בשטח סוכנות לביטוח מעניקה שירותי ביטוח ופיננסים כבר למעלה משלושה עשורים, למגוון לקוחות מרוצים ששואפים ליהנות מעתיד בטוח וטוב יותר. הסוכנות שחרטה על דיגלה לספק מענה מקיף, אישי ומקצועי, גורסת כי כל מבוטח שונה ממשנהו. לכן, הצוות מיומן של סוכנות לביטוח קפלן בשטח מתאים לכל לקוח פתרונות מתקדמים ומשתלמים, בהתאם לדרישותיו הייחודיות והצרכים שלו ושל בני משפחתו.

הסוכנות בניהולו של רוני קפלן, הינה מהגדולות ביותר באזור הצפון ולה שני סניפים בערים עפולה ויוקנעם. סוכנות קפלן בשטח אינה מצויה בשותפות עם חברות ביטוח ולכן כוחה וייחודה הוא בעצמאותה, המקנה לה את האפשרות להעניק ליווי צמוד ללא פשרות לכלל הלקוחות.

סוכנות ביטוח קפלן בשטח גאה באוכלוסיית הלקוחות המרכיבה אותה, בהם לקוחות עסקיים, פרטיים, עמותות, אגודות ועוד מבוטחים הנהנים משירות אמין, במקסימום התאמה ובמינימום עלות. כדי להתאים את תמהיל הביטוחים לכל לקוח ובכל תחומי החיים, קפלן בשטח סוכנות ביטוח מציעה מגוון פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. לצד ההיצע הביטוחי, מתמחה הסוכנות במתן שירותים פיננסיים מניבים המבטיחים ביטחון כלכלי איתן ובמגוון פתרונות לפרישה שיאפשרו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין.

ביטוח קפלן בשטח מעניקה יחס אישי ללקוחותיה כבר מפגישת הייעוץ הראשונה, במטרה לזהות את צרכיו של כל אחד מהלקוחות באופן המדויק, ההוגן והשקוף ביותר. זאת הודות לשיתוף פעולה פורה עם מיטב חברות הביטוח שמעמידות את שירותי הביטוח והפיננסים המתקדמים ביותר: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח ומנורה מבטחים, הכשרה חברה לביטוח.


קפלן בשטח ביטוח דואגת לבריאות של לקוחותיה ושל בני משפחתם ומציע פוליסת ביטוח בריאות, שתבטיח מענה ראוי במקרה הצורך, עבור בעיות בריאותיות שונות. פוליסה חיונית זו מיועדת ללקוחות שאינם מתפשרים בכל הקשור לבריאות ואינם מסתפקים בכיסויים המוענקים במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי או ביטוח של קופות החולים. בין הכיסויים המותאמים באופן אישי: השתלות וניתוחים בחו"ל, רכישת תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות ועוד שירותים שיבטיחו טיפול רפואי ללא פשרות במצבי חירום.

קפלן בשטח ביטוחים דואגת ללקוחותיה גם כאשר הם נמצאים על הכביש, בכל נסיעה ובכל עת. כדי להעניק את הכיסוי המשתלם והטוב ביותר עבור הנהג, הנוסעים והנכס הממונע, מציעה הסוכנות
פוליסת ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי, שתבטיח מענה מהיר ומקצועי – בין אם המבוטח נתקע באמצע הדרך ובין אם חלילה נקלע לתאונה. לבחירת הלקוח שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כולם יבטיחו הגנה מיטבית, יחסכו עלויות גבוהות ויאפשרו להיות בטוחים ומבוטחים על כל כביש.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y