סוכנות לביטוח קריטי

 

סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם מציעה מגוון שירותים פיננסים אישיים או עסקיים המותאמים לצורכי הלקוח, לצד פתרונות ביטוח מתקדמים המאפשרים ליהנות מחיים בטוחים יותר.

 

 

סוכנות לביטוח קריטי מאמינה כי כל מבוטח שונה ממשנהו ולכן שואפת לספק שירותים המותאמים לצרכים הייחודים של כל מבוטח ומבוטח, מתוך תמהיל מוצרים מגוון ומתקדם. זאת בשילוב ערכים של אמינות, הגינות ומקצועיות שמלווים את הסוכנות מאז יום היווסדה. 

 

סוכנות לביטוח קריטי מבית שחם, שוכנת בפתח תקווה אך מספקת מענה מקצועי בפריסה ארצית למגוון לקוחות מרוצים. קריטי ביטוח שייכת לקבוצת שחם הוותיקה, שפועלת משנת 1972 ומאגדת בתוכה 250 סוכנויות ביטוח, בהן ניתן למנות את סוכנות קריטי. הניסיון המקצועי ארוך השנים של קבוצת שחם, בשילוב הפתרונות היצירתיים והמתקדמים של הסוכנות, הניבו סוכנות ביטוח מצליחה המאפשרת לכל לקוח ללכת לישון בראש שקט.

קריטי סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות ההטרוגנית שמונה אותה – עצמאיים, חברות מסחריות והיי טק, משרדי עורכי דין ועוד מבוטחים מרוצים שזוכים לפתרונות ביטוח ופיננסיים משתלמים. כיוון שהסוכנות חרטה על דגלה שכל מבוטח ייהנה ממוצרים ייחודים המותאמים לו אישית, קריטי פועלת באופן הדוק עם חברות ביטוח מובילות בישראל, המציעות את הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים בשוק. בין החברות המיוצגות: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח ומנורה מבטחים.

עם ההצלחה של סוכנות קריטי ביטוח אי אפשר להתווכח. הלקוחות המרוצים, השירות המקצועי והמסירות לאורך כל הדרך, הביאו את הסוכנות לזכות בציונים לשבח על פעילותה. כמו כן, הסוכנות חברה במועדון הכסף של חברת ביטוח מגדל. המעמד המכובד מחייב את צוות הסוכנות להמשיך ולפעול מסביב לשעון, על מנת להציע ללקוח את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכיו המשתנים.סוכנות ביטוח קריטי מעניקה מענה ביטוחי מקיף בכל תחומי החיים תחת קורת גג אחת. בין פתרונות הביטוח המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא. החל מהייעוץ הראשוני, יזכה הלקוח ליחס אישי, משפחתי וחם ללא שימוש במונחים לא ברורים ונטול כל אינטרסים. מוצרי הביטוח השונים יותאמו ללקוח בהתאם לצרכיו ושאיפותיו העתידיות, תוך התחשבות במצבים בלתי צפויים.

 

לצד המוצרים הביטוחיים, מתמחה קריטי ביטוחים בניהול פיננסי מניב, המאפשר ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להגדיל את ערכו. לרשות הלקוחות מגוון שירותים פיננסים: ניהול תיקי השקעות במסלולי תשואה גבוהה, קרנות השתלמות להשקעה פטורה ממס לטווח בינוני, פתרונות לפרישה שיאפשרו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין, תוכניות חיסכון גמישות בהתאמה אישית ועוד.

צוות ביטוח קריטי, שמטפח היכרות מעמיקה עם שוק ההון ומודע לכל רמות הסיכון השונות, יקפיד להתאים את המוצרים הפיננסים השונים לתכנון העתידי של המבוטח באופן מושכל, מקצועי ומניב. לשם כך, תערוך הסוכנות מיפוי מעמיק לצרכים של הלקוח, תעניק סקירה מקיפה על כל האפשרויות הקיימות, תציג אפיקי השקעה מומלצים בהתאם לשינויים הרגולטורים האופייניים לתחום ותעדכן באופן שוטף הודות כל שינוי או התפתחות באשר לפעילות הפיננסית.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y