קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח

קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח מספקת שירותי ביטוח מתקדמים ופתרונות פיננסים מניבים, המאפשרים ליהנות משקט נפשי ומביטחון כלכלי איתן

קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2002 ומאז ועד היום מכירה בטובתו הבלעדית של הלקוח, באמצעות התאמה מקסימאלית של תמהיל מוצרים ושירותים מתקדמים. זאת בשילוב ערכים של מסירות, מקצועיות ויחס אישי לכל מבוטח, שיאפשרו ליהנות משקט נפשי וביטחון כלכלי איתן.

סוכנות לביטוח קרני ט.נ.א מספקת מענה בפריסה ארצית הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והציבורי. כולם נהנים מקשת מוצרים משתלמים במחירים אטרקטיביים. רבים מלקוחות הסוכנות זוכים לשירות אישי כבר שלושה עשורים, שמתאפיינים בשקיפות והגינות לאורך כל הדרך. הצוות המיומן ששם לו למטרה לקדם את רווחת הפרט, מחשיב את הלקוח כשותף פעיל בעשייה פורייה, מלווה אותו במסירות החל מהייעוץ הראשון ומקפיד להתאים את המיטב שיאפשר ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. על כן, קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח מהווה מוקד משיכה עבור לקוחות חדשים המעוניינים בשירות ביטוחי ופתרונות פיננסים.

 

פתרונות הביטוח שממתינים בסוכנות יותאמו לפרופיל האישי של כל לקוח, לפי הדרישות והצרכים הייחודים רק לו. בין הפוליסות המוצעות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות. בנוסף, מתמחה קרני ט.נ.א ביטוחים במתן שירותים פיננסים שיאפשרו ללקוח לנהל נכון את כספיו ולמצוא את תוכניות החסיכון ואפיקי ההשקעות המשתלמים והמניבים ביותר. זאת הודות למומחים של הסוכנות שיקפידו להיות בכל עת עם יד על הדופק, תוך מיפוי צרכי הלקוח בהווה ובעתיד, מעקב תמידי אחר השינויים הרגולטורים האופייניים לתחום, התאמה מקסימאלית של תמהיל המוצרים הפיננסים, עדכון שוטף באפיקים חדשים בהתאם למצב בשוק ומעקב אחר ניהול הכספים בשאיפה לתשואה הגבוהה ביותר.

סוכנות קרני ט.נ.א לביטוח מציעה גם מגוון פתרונות לפרישה לקהל לקוחותיה, שיאפשרו להיערך באופן מיטבי לתקופת הגמלאות, שמחייבת היערכות מוקדמת תוך הצבת יעדים ברורים. ההכוונה המקצועת לקראת גיל הפרישה תאפשר לשמור על איכות חיים ראויה לטווח ארוך.

על מנת להגשים את חזונה ולספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, פועלת ביטוח קרני ט.נ.א עם חברות מובילות בישראל: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, מנורה מבטחים והכשרה חברה לביטוח. השירות הבלתי מתפשר והמקצועיות התמידית דירגו את סוכנות ביטוח קרני ט.נ.א כמצטיינת של חברת מגדל וזיכו אותה בתחרויות ארציות ואזוריות.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y