קידר סוכנות לביטוח

קידר סוכנות לביטוח מלווה במסירות שלל לקוחות מרוצים, שנהנים מפתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת, במינימום מחיר ובמקסימום התאמה

 קידר סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1986 ומאז ועד היום מלווה במסירות שלל לקוחות מרוצים, שנהנים מפתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת בעיקר על ראיית טובת הלקוח ולכן היא חרטה על דגלה לספק בכל עת מענה מקצועי ויחס אישי. כדי לממש את חזונה, הצוות המיומן של ביטוח קידר מחויב להתאים ללקוח את המיטב מתוך תמהיל המוצרים, תוך התחשבות בדרישותיו הייחודיות ובהתבסס על השינויים הדינאמיים המאופיינים לתחום.

סוכנות לביטוח קידר ממוקמת בחיפה, אך מעניקה שירות מקצועי, הוגן ואמין בפריסה ארצית, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. במטרה להבטיח עתיד שקט ובטוח יותר, קידר ביטוחים מציעה מגוון פתרונות ביטוח המותאמים מקסימאלית לפרופיל המבוטח, מתוך הבנה כי כל לקוח שונה ממשנו. החל מהייעוץ הראשוני, יזכה הלקוח לליווי צמוד, שקוף ודיסקרטי ולאפשרות לברור מתוך היצע ביטוחי רחב: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא.

בנוסף, קידר סוכנות ביטוח מתמחה במתן שירותים פיננסים, המאפשרים ניהול יעיל ומניב של כספי הלקוח. זאת הודות לצוות המיומן, שמכיר את שוק ההון על בוריו ומודע לכל רמות הסיכון השונות שקיימות בתחום. בנוסף, מציעה הסוכנות פתרונות לפרישה המשלבים מגוון אפיקי חיסכון גמישים ומניבים, שיבטיחו עתיד כלכלי בטוח דווקא בתקופה משמעותית זו של החיים.

על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר, סוכנות קידר לביטוח משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים, אליהו חברה לביטוח ושלמה חברה לביטוח.

צביונה הייחודי של הסוכנות, השירות הבלתי מתפשר וההיצע הרחב, מזכים מדי שנה את קידר ביטוח באותות הצטיינות בתחום ביטוח חיים ופנסיה, מטעם חברות ביטוח מובילות בישראל.
המעמד המחייב מביא את הסוכנות להמשיך ולפעול למען קידום הפרט ולספק לו את מענה הטוב ביותר, שיבטיח לו ולמשפתו שקט נפשי וביטחון כלכלי.

מעל הכל, דואגת סוכנות ביטוח קידר לרווחת הלקוח ובני משפחתו ומציעה פוליסת ביטוח חיים המוענקת במקרים בלתי צפויים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. בשל הקושי הטמון במחשבה על אסונות, הצוות המיומן של קידר יתאים ברגישות יתרה את הכיסוי, באמצעות תחקיר מעמיק ומיפוי הצרכים העתידיים של המשפחה, במטרה שפוליסה חיונית זו תאפשר להתמודד עם הנטל הכלכלי, ללא צורך בשינוי רמת החיים.

סוכנות קידר דואגת למבוטחיה גם כאשר הם על הכביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב. בשל השכיחות של פוליסה זו והתחרות שמתקיימת בין הגופים השונים, מומלץ לרכוש ביטוח רכב בסוכנות אמינה המבטיחה מענה מקצועי ומהיר ברגע האמת. לבחירת הלקוח ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' שיספקו הגנה מרבית לכם הנהגים, לנוסעים ברכב ולאחד הנכסים היקרים ביותר לליבכם.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y