קשר סוכנות לביטוח

קשר סוכנות לביטוח מספקת פתרונות ביטוח מתקדמים ושירותים פיננסים, במחירים אטרקטיביים ובשילוב יחס אישי, טיפול מקצועי ושירות אמין. תפיסת העולם העסקית של סוכנות קשר מבוססת על ראיית טובת הלקוח ובני משפחתו. כדי לממש את חזונה, מונה הסוכנות צוות מיומן שמלווה במסירות את הלקוחות ואף רואה בו כשותף פעיל לאורך כל הדרך אל עבר עתיד בטוח יותר.

סוכנות קשר לביטוח ממוקמת ברמות השבים, אך מעניקה מגוון שירותי ביטוח ופיננסים בפריסה ארצית למאות לקוחות מרוצים. קשר סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה, ועל כן מחויבת להתאים את הכיסויים השונים לכל המבוטחים – לקוחות פרטיים, בתי עסק עצמאיים, חברות מסחריות, קיבוצים ומושבים. צוות הסוכנות מקפיד בכל עת להתעדכן בשינויים רגולטורים האופייניים לתחום, במטרה להציע את התמהיל הביטוחי המתקדם והמשתלם ביותר עבור הלקוח.

החל מהייעוץ הראשוני, יזכו לקוחות קשר ביטוח לליווי אישי וצמוד עד אשר ימצאו הפתרונות המקיפים ביותר, שמספקים מענה לכל דרישות המבוטח. לרשות הלקוחות קיימות פוליסות רבות לבחירה: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח משכנתא. כמו כן, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות פרישה שייסעו לצאת בראש שקט לגמלאות ומגוון שירותים פיננסים המבטיחים רווח כלכלי מניב ומשתלם.

סוכנות לביטוח קשר מכירה את שוק הביטוחים על בוריו ומכירה בעובדה כי כל לקוח שונה ממשנהו ולו דרישות ייחודיות. לכן, הסוכנות משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בארץ, שמתמחות בהתאמת מיטב המוצרים ללקוח במקסימום התאמה ובמינימום עלות. בין הסוכנויות ניתן למנות את מגדל, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הכשרה חברה לביטוח ואליהו חברה לביטוח. בנוסף, קשר ביטוחים חברה כבר 13 שנה ב- MDRT, ארגון בינלאומי לסוכני ביטוח שמקדם ערכים של מצוינות ושירותיות.

כל אלו מזכים את ביטוח קשר בציונים לשבח המעידים על שירות מקצועי ללא פשרות. בין ההישגים: קבלת אות סוכן זהב מחברת כלל וציון לשבח על שימור איכותי של תיקים מטעם מועדון הזהב של חברת מגדל הוותיקה.

בראש ובראשונה, סוכנות קשר דואגת לעתידכם ולעתיד משפחתם ומציעה ללקוחותיה להיות בטוחים ומבוטחים בכל זמן באמצעות פוליסת ביטוח חיים. במקרים לא צפויים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח, פוליסה חיונית זו תבטיח ליקיריכם המשכיות כלכלית יציבה. לשם כך, הסוכנים המיומנים של קשר יבצעו ברגישות מיפוי ותחקיר מעמיק, במטרה לסייע למשפחה להתמודד עם הנטל הכלכלי הכבד והבלתי צפוי, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגלו עד כה.

סוכנות קשר דואגת ללקוחותיה גם כאשר הם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות, המעניקה כיסוי רפואי וכיסוי למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה. בין אם אתם טסים למטרות עסקים או למטרות טיול, ביטוח נסיעות הוא צעד הכרחי שבמקרים בלתי צפויים יעניק כיסוי מקיף שעלול להגיע לסכומי עתק. צוות הסוכנים המיומן של קשר ידאג להתאים את הפוליסה בהתאם  
למספר קריטריונים, בהם: יעד הנסיעה, מטרת הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח ועוד. הכל כדי שתחזרו ארצה בשלום.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y