להב סוכנות לביטוח

להב סוכנות ביטוח מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות ביטוח ופיננסים במשך שלושה עשורים, כאשר כל מבוטח מוכר בשמו הפרטי וזוכה לאווירה משפחתית, אישית וחמה. מאז הקמתה ועד היום, מגבשת הסוכנות הוותיקה תפיסת עולם עסקית המבוססת על ראיית טובת הלקוח בכל עת ובמיוחד בזמנים הקשים. זאת הודות למתן פתרונות מתקדמים במחירים אטרקטיביים, הגינות תמידית ויציבות כלכלית לאורך כל הדרך אל עבר עתיד טוב יותר.

סוכנות להב שמורכבת מחברי משפחה אחת, מתגאה בצוות עובדים מיומן שפועל מסביב לשעון במטרה להבטיח ללקוח ולמשפחתו שקט נפשי. הצוות המנוסה מעניק ליווי צמוד למבוטח ומאפשר לו לברור את המיטב מתוך היצע המוצרים הביטוחיים והפיננסים, עד להתאמה מקסימאלית לצרכיו הייחודים.

כדי לממש את שאיפותיה ולהמשיך להוביל בתחומה, להב סוכנות ביטוח משתפת פעולות עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל, מנורה מבטחים, הראל חברה לביטוח, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, AIG ישראל, איילון חברה לביטוח, שומרה חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח ועוד. 

בזכות הניסיון ארוך השנים וההצלחה המקצועיות, להב סוכנות לביטוח זוכה לציונים לשבח ממיטב חברות הביטוח. המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשאוף להישגים נוספים ויותר מכל להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

סוכנות להב מספקת למגוון לקוחותיה – הן פרטיים והן עסקיים – פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח עסקי, ביטוח משכנתא, ביטוח תאונות אישיות. בנוסף, מתמחה הסוכנות במתן שירותים פיננסים והתאמה אישית של מסלולי חיסכון מניבים המיועדים לסוגי השקעות שונים.

כדי שתהיו בטוחים ומבוטחים מפני כל צרה, סוכנות להב מציעה לכם ביטוח תאונות אישיות, המעניק כיסוי במקרים של פגיעות כתוצאה מתאונות, כולל תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה זמני או קבוע, נכות או חלילה מקרה מוות. כמו כן, במקרים של אשפוז או צורך בטיפול סיעודי, יוענק למבוטח פיצוי כספי חד פעמי. בשל הקושי לחשוב על הבלתי צפוי, מומחי הסוכנות יתאימו את הפוליסה ברגישות יתרה לאורח חייו של המבוטח ומצבו הסוציו-אקונומי. את הפוליסה המסייעת להתמודד עם הקושי הרגשי והאיום הכלכלי, ניתן לרכוש בנפרד או כהרחבה לביטוח עסק, ביטוח רכב וביטוח דירה.

להב סוכנות לביטוח דואגת גם לבית העסק שלכם ומציעה ביטוח עסק שיעניק הגנה מרבית על מקור הפרנסה. אנשי הצוות של הסוכנות ישמחו להתאים את הפוליסה בהתאם לפרופיל העסקי של המבוטח, שלרשותו עומדים מגוון ביטוחים עסקיים שונים, בהם: ביטוח צד ג', ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח מבנה וכיסויים נוספים שיעזרו לכם לעבוד בראש שקט.

לצד הפתרונות המתקדמים בתחום הביטוח, מציעה סוכנות להב שירותים פיננסים מניבים. לא משנה אם ברשותכם כספי ירושה או מענק פיטורים – סוכני להב ילוו אתכם כל הדרך אל ההשקה הנבונה ביותר וינהלו נכון את כספכם באופן שוטף ובהתאם להתנהלות הדינמית של שוק הפיננסים. בנוסף, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות פרישה שיסייעו לכם לממש תוכניות ולצאת לגמלאות ללא שום חשש.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y