לשם סוכנות לביטוח

 

לשם סוכנות לביטוחמספקת מענה אישי, מקיף ומתקדם בתחום הביטוח והפיננסים, במטרה להבטיח ללקוח שקט נפשי ויציבות כלכלית לאורך כל הדרך

לשם סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1980 ומאז ועד היום מספקת מענה אישי, מקיף ומתקדם בתחום הביטוח והפיננסים. לשם ביטוח חרטה על דיגלה לקדם את רווחת הפרט ולהעניק ללקוח את מיטב השירותים מתוך היצע רחב, בשילוב ערכים איתנים של אמינות, מסירות ושקיפות. הסוכנות ממוקמת בתל אביב, אך משרתת לקוחות פרטיים, בתי עסק וחברות מסחריות מכל קצוות הארץ.

סוכנות לביטוח לשם מאמינה כי לכל לקוח ישנן דרישות ייחודיות משלו ולכן יש להתאים לו באופן מקסימאלי פתרונות המשרתים את הצרכים שלו ושל בני משפחתו בלבד. החל מפגישת הייעוץ, לקוחות הסוכנות יזכו למיפוי מעמיק ותחקיר צרכיהם העתידיים. הצוות המיומן של לשם ידאג לברור את המיטב עבור מתוך תמהיל המוצרים, על מנת שהמבוטח ויקיריו ייהנו משקט נפשי ובטחון כלכלי יציב. 

על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר ולספק מענה לכל לקוח, סוכנות לשם לביטוח פועלת עם חברות ביטוח מובילות בארץ, בהן: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, מנורה מבטחים ואליהו חברה לביטוח.

השירות המקצועי, היחס האישי והמסירות לאורך כל הדרך מזכים את סוכנות ביטוח לשם באותות הצטיינות, בהם חברות במועדון הזהב של חברת מגדל הוותיקה וחברות במועדון האלופים של חברת איילון ביטוח.

המעמד המכובד מחייב את לשם סוכנות לביטוח לשאוף למצוינות ולפעול מסביב לשעון לטובת הלקוח.
ביטוח לשם מתחייבת לשמור על ערנות מקצועית ולספק מענה בכל עת ובמיוחד בזמנים קשים, דווקא בעידן של שינויים רגולאטורים רבים. בין פתרונות הביטוח המוצעים בסוכנות תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא. לצד ההיצע הביטוחי, סוכנות לשם מציעה פתרונות פיננסים המניבים רווחים בכל רמות ההשקעה. צוות הסוכנות שמכיר את שוק ההון על בוריו, ימליץ על ערוצי השקעה משתלמים תוך התחשבות בכל רמות הסיכון ובהתאמה אישית מלאה, כדי שכספי הלקוח יושקעו בתבונה ואף יגדילו את ערכם. בנוסף, לשם ביטוחים מציעה תוכניות חיסכון פנסיוני בליווי אישי, המבטיחות מענה כלכלי לחיים איכותיים, דווקא בתקופת הגמלאות המשמעותית.

מעל הכל, סוכנות לביטוח לשם דואג לעתיד הלקוח וליקיריו ומציעה להיערך מבעוד מועד לקראת מקרים בלתי צפויים באמצעות רכישת פוליסת ביטוח חיים. פוליסה חיונית זו מספקת רשת ביטחון כלכלית במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. צוות הסוכנות מודע לקושי הטמון במחשבה על אסונות ולכן יבצע ברגישות יתרה תחקיר מעמיק בשילוב ראייה עתידית וחישוב סיכונים אפשריים, עד למציאת פיתרון מיטבי שיסייע להסתגל למציאות החדשה.

לשם סוכנות לביטוח דואגת שלקוחותיה יהיו בטוחים בכל נסיעה על כל כביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב, שתעניק הגנה לנהגים, לנוסעים ולנכס הממונע. לבחירת הלקוח שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות מהיר, מקצועי ואמין בזמן אמת, בין אם הרכב הפסיק להניע ובין אם חלילה נקלעתם לתאונה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y