מעגן סוכנות לביטוח

מעגן סוכנות לביטוח הינה סוכנות מובילה בתחום ביטוחים ימיים ללקוחות עסקיים, המעמידה לרשות המבוטחים פוליסות בהתאמה אישית ובמחירים משתלמים

מעגן סוכנות לביטוח הינה סוכנות מובילה בתחום ביטוחים ימיים ללקוחות עסקיים. הסוכנות שפעילה גם במרחב הבינלאומי, הוקמה בשנת 1993 ומאז ועד היום מעמידה לרשות המבוטחים פוליסות בהתאמה אישית ובמחירים משתלמים. סוכנות לביטוח מעגן ממוקמת בתל אביב, אך מעניקה שירות מקצועי בפריסה ארצית, מהצפון ועד לדרום, כאשר מוקד שירות הלקוחות מאויש 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע.

תפיסת העולם העסקית של מעגן סוכנות ביטוח מבוססת בעיקר על ראיית טובת הלקוח. על כן,  חרטה הסוכנות על דגלה לספק בכל עת מענה מקצועי והתאמה מקסימאלית של מוצרי הביטוח. כדי לממש את חזונה, הצוות המיומן של ביטוח מעגן מחויב להתאים ללקוח את המיטב מתוך תמהיל המוצרים, תוך התחשבות בדרישותיו הייחודיות ובהתבסס על השינויים הדינאמיים שמאפיינים את התחום. השאיפה המתמדת להצלחה הניעה את הסוכנות לפתח כלים מתקדמים, מערכות מידע משוכללות ושיטות טיפול יצירתיות, שהודות להם מעגן ביטוחים מהווה שחקן מוביל בענף, קוצרת שבחים ועומדת בסטנדרטים הגבוהים שמוצבים.

צביונה הייחודי של מעגן ביטוח והמעמד המחייב מביאים את הסוכנות להמשיך ולפעול למען קידום הפרט. על מנת לספק את השירותים הטובים ביותר, סוכנות מעגן משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שומרה חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח. 


סוכנות ביטוח מעגן מובילה בתחום הביטוח הימי ומציעה פתרונות המותאמים מקסימאלית לפרופיל המבוטח, מתוך הבנה כי כל לקוח שונה ממשנו. החל מהייעוץ הראשוני, יזכה הלקוח לליווי צמוד ולאפשרות לברור מתוך היצע ביטוחי מתקדם. לרשות הלקוחות פוליסת ביטוח מטען, פוליסת ביטוח ימי לכלי שיט ופוליסת ביטוח נסיעות. הצוות המיומן של סוכנות מעגן לביטוח יעניק ללקוחות מיפוי מעמיק ונגיש בהתאם לדרישותיהם, עד אשר ימצא הפתרון המתאים והמשתלם ביותר עבורם.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y