מגן לוי סוכנות לביטוח

מגן לוי סוכנות לביטוח מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מעתיד טוב יותר וביטחון כלכלי איתן, באמצעות פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת

 

מגן לוי סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2012 במטרה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מעתיד טוב יותר, שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן. זאת הודות למגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסיים מתקדמים תחת קורת גג אחת, המותאמים לכל מבוטח ולכל שלב בחיים – במיוחד בעתות מצוקה.

משרדי ביטוח מגן לוי ממוקמים בשכונת בפתח תקווה, אך הסוכנות מספקת מענה בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים, עצמאיים ושכירים כאחד. על מנת להעניק שירות בלתי מתפשר, הצוות המיומן של סוכנות ביטוח מגן לוי מעניק ליווי אישי, נטול כל אינטרסים, עם הסברים נהירים בגובה העיניים. באמצעות שיתופיות ומתוך ראייה כי טובת הלקוח היא מעל הכל, סוכני מגן לוי מציעים את המיטב מתוך תמהיל מוצרים רחב בתחום הביטוח והפיננסיים, עד אשר תימצא התאמה מקסימאלית לצרכיו הייחודים של המבוטח.

דווקא במציאות הדינאמית בה אנו חיים, המאופיינת במקרים בלתי צפויים שעלולים לפקוד כל אחד מאיתנו, סוכנות מגן לוי לביטוח מקפידה בכל עת להיות עם יד על הדופק, בכדי להעניק הגנה מירבית ולממש את הזכויות של כל לקוח. לשם כך, לרשות המבוטחים מצויים פתרונות ביטוח מתקדמים, בהם ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח משכנתא. בכדי להגשים את חזונה ולספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר, פועלת הסוכנות עם חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל חברה לביטוח, כלל ביטוח והכשרה חברה לביטוח.

לפני הכל, סוכנות לביטוח מגן לוי דואגת לדבר החשוב ביותר  – הבריאות שלכם. אזרחי מדינת ישראל מבוטחים בביטוח ממלכתי בסיסי, שלא בהכרח מספק מענה ראוי במקרה הצורך. רכישת ביטוח בריאות פרטי תרחיב את הכיסוי ותבטיח מענה מקיף לבעיות בריאותיות שונות – ניתוחים, השתלות, טיפולים מחוץ לגבולות הארץ, כיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות ועוד. כמו כן, מציעה סוכנות מגן לוי פוליסת ביטוח סיעודי, המספקת מקורות מימון רבים להם נזקק חולה סיעודי. חשוב לציין כי מצב סיעודי אינו מתייחס רק לקשישים, אלא יכול לפקוד כל אחד, בכל גיל, כתוצאה ממקרים בלתי צפויים של תאונה או מחלה. כיוון שפרמיית הביטוח נקבעת במועד רכישתה, מומלץ להבטיחה כבר בגיל צעיר, לשלם בעבורה מחיר נמוך יותר ולהיערך לקראתה מבעוד מועד.

לצד  פתרונות הביטח, מגן לוי ביטוחים מתמחה גם במתן שירותים פיננסיים, בכדי לאפשר ללקוח לנהל בתבונה את כספו, למצוא את אפיק ההשקעות המשתלם ביותר עבורו ולהניב תשואות גבוהות יותר.
זאת הודות לצוות
מגן לוי סוכנות לביטוח, שמודע לכל רמות הסיכון השונות ומבצע מעקב צמוד אחר השינויים הרגולטורים האופייניים לתחום, בהתאם לצרכים העתידיים של הלקוח ודרישותיו הקיימות והמשתנות. בנוסף, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות לפרישה המעניקים רשת ביטחון כלכלית דווקא בצומת חשוב זה של החיים. מגן לוי ביטוח ידאגו לערוך מיפוי צרכים בהווה ובעתיד, יבצעו מעקב שוטף אחר החיסכון הפנסיוני ויכווינו את הלקוח אל אפיקי ההשקעה המניבים ביותר. 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y