סוכנות מקפת שירותים פיננסים

לקוחות  סוכנות מקפת שירותים פיננסים נהנים כבר למעלה מ-13 שנה משירות מקצועי, יחס אישי והיצע מגוון של פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים במחירים אטרקטיביים

 סוכנות מקפת שירותים פיננסים הוקמה בשנת 1998 ומאז ועד היום מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות מעתיד בטוח יותר, הודות לשפע פתרונות ביטוח מתקדמים ושירותים פיננסים מניבים תחת קורת גג אחת. זאת בשילוב ערכים של מקצועיות, הגינות, ומסירות ובהתבסס על המציאות הדינאמית המאפיינת את שוק הביטוחים.

סוכנות ביטוח מקפת חרטה על דגלה לספק לכל לקוח מענה מקיף בכל תחומי החיים, במטרה להקנות לו ולבני משפחתו שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן. זאת הודות לצוות הסוכנות המיומן שפועל מסביב לשעון על מנת להציע למבוטח תמהיל מוצרים מיטבי ומקפיד בכל עת להיות עם יד על הדופק בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח.

סוכנות מקפת לביטוח ממוקמת בתל אביב אך מספקת מענה מקצועי בפריסה ארצית למגוון לקוחות מרוצים. כולם נהנים מיחס אישי, מחירים אטרקטיביים והיצע ביטוחי מתקדם תחת קורת גג אחת. בין פתרונות הביטוח בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא.

סוכנות לביטוח מקפת מתמחה גם במתן שירותים פיננסים המאפשרים ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להגדיל את ערכו. הצוות המיומן של מקפת ביטוח מטפח היכרות מעמיקה עם שוק ההון ומודע לכל רמות הסיכון השונות. לשם כך הוא יערוך מיפוי מעמיק לצרכים העתידיים של הלקוח, ימליץ על ערוצי השקעה מניבים בהתאם לשינויים הרגולטורים האופייניים לתחום ויעדכן באופן שוטף הודות הפעילות הפיננסית. כדי שתיהנו מהטבות נוספות ומעתיד בטוח יותר, מציעה הסוכנות מגוון תוכניות חיסכון משתלמות המותאמות לצרכי הלקוח. לבחירתכם ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או קופת גמל – כולם יאפשרו להגשים חלומות בתקופת הגמלאות.

מקפת ביטוחים גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמונה אותה – עצמאיים, פרטיים ועסקיים. על מנת שכל מבוטח ייהנה מתמהיל מוצרים משתלם, הסוכנות פועלת באופן הדוק ושוטף עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, AIG ישראל והפניקס חברה לביטוח.

מקפת סוכנות לביטוח דואגת תחילה לדבר החשוב ביותר לו אין מחיר – הבריאות שלכם. אם אינכם מסתפקים בביטוח בריאות ממלכתי ורוצים להבטיח טיפול ראוי במקרה הצורך, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטי. .בניגוד לדעה הרווחת, התשלום עבור ביטוח זה אינו גבוה ומבטיח מענה מקיף לבעיות בריאותיות שונות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. כמו כן, מציעה סוכנות מקפת פוליסת ביטוח סיעודי, המבטיחה טיפול הולם באמצעות מקורות מימון רבים להם נזקק חולה סיעודי (תרופות, עזרים ייחודים, שהייה במוסדות סיעודיים וכו'). 

ביטוח מקפת דואג לכם גם כאשר אתם שוהים בחו"ל. בין אם עליתם על המטוס למטרות עסקים, למטרות טיול או לביקור משפחתי, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות שתעניק לכם הגנה גם מחוץ לגבולות הארץ. רכישת פוליסה חיונית זו כוללת כיסויים להוצאות רפואיות שונות שעלולות להסתכם בסכומי עתק, ולנזקים הנגרמים למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה. הכל במטרה שתיהנו במהלך הטיול ותשובו ארצה בשלום.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y