סוכנות ביטוח מנוביץ'

סוכנות ביטוח מנוביץ' הינה סוכנות משפחתית וככזו היא שואפת להעניק לכל לקוח את הפתרונות המתקדמים ביותר, בשילוב יחס אישי ואדיב, שירות מקצועי ומחירים משתלמים. הסוכנות הוותיקה הוקמה בירושלים לפני 50 שנה ומאז ועד היום מספקת מענה מקיף בפריסה ארצית למגוון לקוחות מרוצים.

 

 מבוטחים מהצפון ועד לדרום נהנים משירות ללא פשרות ולכן ממליצים למכרים על הסוכנות, שמבטיחה להכיר כל לקוח בשמו הפרטי וללוות אותו לאורך כל הדרך עד להבטחת עתיד שקט וביטחון כלכלי איתן.

סוכנות מנוביץ' לביטוח מעניקה ללקוחות שירות אישי בגובה העיניים, ללא שימוש במונחים לא ברורים. בראש ובראשונה, צוות הסוכנות שם לו למטרה לקדם את זכויות הפרט. בשל השוני שקיים בין הלקוחות, מבוטחי הסוכנות יזכו לליווי אישי ומיפוי מעמיק, במטרה למצוא את הפתרונות המתקדמים ביותר המותאמים לצרכים העתידיים של הלקוח ובני משפחתו.
נסיונה המקצועי של הסוכנות תרם לה ביצירת קשרים הדוקים עם גופים משמעותיים בעולם הביטוח והפיננסים. לכן, לקוחות מנוביץ' סוכנות לביטוח נהנים מתמהיל איכותי של שירותים ופתרונות בכל תחומי החיים ובמחירים אטרקטיביים ביחס למתחרות בשוק.   

 

סוכנות ביטוח מנוביץ' גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמונה אותה, בהם לקוחות פרטיים, מוסדות ומפעלים. כולם נהנים מהיצע רחב של פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח ימי ואווירי, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח אחריות מקצועית. בנוסף, לרשות הלקוחות שלל פתרונות לפרישה שייסעו בהיערכות מוקדמות לקראת התקופה החדשה שבדרך, במטרה להבטיח מימוש מיטבי של ההון הצבור. בנוסף, מנוביץ' ביטוח מתמחה גם במתן פתרונות פיננסים מניבים, באמצעות ניהול נבון של כספי הלקוח ומעקב צמוד אחר שינויים בצרכיו העתידיים, עד למציאת אפיק ההשקעות המשתלם ביותר.

במטרה לספק מענה מקיף לכל הלקוחות, מנוביץ' ביטוחים משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח, מנורה מבטחים ושומרה חברה לביטוח.  

סוכנות מנוביץ' דואגת לרווחת משפחת הלקוח ומציעה להיערך מבעוד מועד לקראת מצבים בלתי צפויים. זאת באמצעות פוליסת ביטוח חיים המאפשרת להעניק ביטחון כלכלי למבוטח וליקיריו, על ידי כיסוי שנקבע מראש המוענק במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. הצוות המיומן של ביטוח מנוביץ' יתאים ברגישות יתרה את הפוליסה לצרכי משפחת הלקוח, במטרה לסייע בהסתגלות מהירה למצב הכלכלי החדש, מבלי לשנות את דרך החיים השגרתית שהיתה נהוגה קודם לכן. 

סוכנות מנוביץ' דואגת שלקוחותיה יקבלו בכל עת טיפול רפואי ראוי באמצעות פוליסת ביטוח בריאות, המעניקה כיסוי מקיף שביטוח בריאות ממלכתי בסיסי לא מספק. בעבור תשלום חודשי לא גבוה, ביטוח בריאות פרטי יבטיח ללקוח ולבני משפחתו כיסוי מהימן לבעיות בריאותיות שונות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y