סוכנות מאור ביטוח ופיננסים

סוכנות מאור ביטוח ופיננסים הוקמה בשנת 1975 ומאז מעד היום מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מעתיד טוב יותר, באמצעות שירות אישי, מקצועי ומקיף בכל תחומי הביטוח והפיננסים. תפיסת העולם העסקית של סוכנות ביטוח מאור ופיננסים מבוססת על קידום רווחת הפרט ועל ראיית טובת המבוטח. כך, כל לקוח בסוכנות זוכה לבחור את הפתרונות המתקדמים ביותר, מתוך תמהיל מוצרים רחב המותאם לדרישותיו הייחודיות ומאפשר ליהנות מעתיד טוב ובטוח יותר.

על מנת להבטיח שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן, הצוות המיומן של סוכנות לביטוח מאור ופיננסים פועל מסביב לשעון ומלווה במסירות את הלקוח לאורך כל הדרך, החל מהייעוץ הראשוני ובמיוחד בעתות מצוקה. לכן, צוות הסוכנות רואה בלקוח שותף מלא בעשייה פורייה, הזוכה לעדכונים שוטפים וייעוצים בגובה העיניים, ללא שימוש במונחים לא ברורים. זאת כדי למנוע מהמבוטח לרכוש פוליסה במחיר גבוה שכלל לא תואמות לצרכיו.

מאור סוכנות לביטוח ופיננסים מאמינה כי כל לקוח שונה ממשנהו ועל כן יש להעניק לו שירות אישי התואם לצרכיו המשתנים, רווחת משפחתו ולמציאות הדינאמית בה אנו חיים. פתרונות הביטוח שמציעה הסוכנות בכל תחומי החיים ממתינים ללקוח תחת קורת גג אחת. בין הפוליסות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח אלמנטרי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק.

במטרה לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר, פועלת סוכנות מאור לביטוח ופיננסים עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח ומנורה מבטחים. שיתוף הפעולה המקצועי והקשר ההדוק בין החברות לסוכנות, מאפשר ללקוחות מאור ליהנות משלל כיסויים מתקדמים, בהתאמה מקסימאלית ובמינימום מחיר.

לצד ההיצע הביטוחי, מציע ביטוח מאור ופיננסים מגוון שירותים פיננסים, המאפשרים ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להגדיל את ערכו. זאת הודות לצוות הסוכנות שמכיר את שוק ההון על בוריו, מודע לרמות הסיכון ולשינויים הרגולטורים האופייניים לתחום. בנוסף, מתמחה הסוכנות במתן פתרונות פרישה המאפשרים להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ולהבטיח חיים איכותיים ושלווים. כמו כן, מציעה הסוכנות שלושה ערוצי חיסכון פנסיוני מניבים: ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או קופת גמל, המותאמים לצרכי הלקוח ומאפשרים ליהנות מתשואה מירבית.

בראש ובראשונה, דואגת סוכנות מאור ביטוח ופיננסים ללקוח ולרווחת משפחתו ומציעה פוליסת ביטוח חיים המסייעת להתמודד עם מקרים בלתי צפויים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. צוות סוכנות מאור ביטוח ופיננסים יתאים ברגישות יתרה את הפוליסה, שתאפשר להתמודד עם האובדן הרגשי הקשה והנטל הכלכלי הפתאומי, ללא צורך בשינוי רמת החיים שהיתה נהוגה טרם האסון.

מאור ביטוחים ופיננסים דואגים שלקוחות הסוכנות יהיו בטוחים על כל כביש, בכל נסיעה ומציעה פוליסת ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי. לבחירת הנהג ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' המספקים הגנה מיטבית ושירות אמין, מהיר ומקצועי. 

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y