סוכנות לביטוח מאור

 סוכנות לביטוח מאור מעניקה למבוטחיה מענה מקיף בתחומי הביטוח, בדגש על יחס אישי, שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך אל עבר עתיד טוב יותר. הסוכנות המשפחתית מושתתת על ערכים של אכפתיות ומסירות, הודות למקימיה, אב ובן, שמכירים כל מבוטח בשמו הפרטי ומאפשרים לדורות של משפחות ליהנות משקט נפשי. זאב מאור האב, הכשיר לאורך שנים עשרות סוכני ביטוח, במסגרת תפקידו כאחד ממנהלי מגדל חברה לביטוח במרחב צפון. החיבור ההדוק בין הוותק של זאב יחד עם המשב הרענן שמביא עימו בנו רן, הפכו את מאור ביטוחים לסוכנות ייחודית המציעה ללקוחותיה ניסיון עשיר לצד פתרונות יצירתיים.

 

 

מאור סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה ומזמינה לקוחות חדשים להצטרף למשפחה וליהנות משפע של שירותי ביטוח תחת קורת גג אחת. בין כיסויי הביטוח בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. כמו כן, מציעה הסוכנות חסכון פנסיוני שיאפשר ללקוחות להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין. על מנת להתאים את תמהיל המוצרים לדרישות הלקוח, הצוות המיומן של מאור ביטוח יעניק ליווי צמוד ונטול אינטרסים, ללא שימוש במונחים לא ברורים. זאת על פי תפיסת העולם העסקית של מאור סוכנות ביטוח, המבוססת על קידום הפרט וראיית טובת הלקוח, דווקא במציאות הדינאמית בה אנו חיים ובעיקר במקרים בלתי צפויים.

במטרה לספק מענה מקיף וייחודי לכל לקוח, סוכנות מאור לביטוח משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ, בהן: מגדל חברה לביטוח, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, והכשרה חברה לביטוח.  הפעילות המשותפת עם מגדל הוותיקה ומתן טיפול איכותי בתחום ביטוחי החיים והבריאות, הביא את מאור ביטוח להצטרף למועדון הזהב של מגדל חברה לביטוח. המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשאוף למצוינות ולהעניק בכל עת את השירות הטוב ביותר לכל מבוטח.

לפני הכל, סוכני ביטוח מאור דואגים לבריאות הלקוחות ומציעים פוליסת ביטוח בריאות פרטית, שתבטיח מענה ראוי ובלתי מתפשר לבעיות בריאותיות שונות: כיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות, ניתוחים מחוץ לגבולות הארץ, השתלות, טיפולים מצילי חיים ועוד. כמו כן, מציעה הסוכנות ביטוח סיעודי, באמצעות סכום כספי שנקבע מראש בפוליסה, המבטיח טיפול הולם ומקצועי לצד מקורות מימון לתרופות ולעזרים שונים להם נזקק חולה סיעודי.

 

סוכנות לביטוח מאור מודעת לשכיחות של פוליסת ביטוח רכב וכתוצאה מכך לתחרות התמידית שמתקיימת בין הגופים השונים על כספי הלקוח. לכן, מומלץ לרכוש ביטוח רכב בסוכנות אמינה, שתתאים את הכיסוי למבוטח באופן מקסימאלי ובמחיר משתלם. סוכנות מאור מציעה לספק הגנה מרבית לנהגים, לנוסעים ברכב ולאחד הנכסים היקרים ביותר לאדם המודרני, בין אם המבוטח נתקע באמצע הדרך ובין אם חלילה נקלע לתאונה. לבחירת המבוטח, ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג', שיאפשרו להרגיש בטוחים ומבוטחים על כל כביש.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y