מרגוליס סוכנות לביטוח

מרגוליס סוכנות לביטוח מזמינה לקוחות פרטיים ועסקיים ליהנות משירותי ביטוח מתקדמים ופתרונות פיננסים מניבים בהתאמה אישית ותחת קורת גג אחת

מרגוליס סוכנות לביטוח מעניקה למבוטחיה מענה מקיף בתחומי הביטוח ונחשבת למובילה בענף מזה 25 שנה. זאת הודות לצוות המיומן הגורס כי כל לקוח שונה ממשנהו ועל כן יש להעניק לו לבני משפחתו פתרונות מיטביים שיבטיחו שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן. הצוות מלווה באופן צמוד ואישי כל לקוח בסוכנות ושואף להתאים לו את מלוא השירותים הנדרשים, תוך התייחסות לצרכיו הדינאמיים.
סוכנות לביטוח מרגוליס מעניקה מענה בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים – פרטיים ועסקיים כאחד, שנהנים משנות ותק וניסיון עשיר, לצד פתרונות מתקדמים במחירים אטרקטיביים. הערכים המלווים את הסוכנות הם שירות מקצועי, יחס אישי, אמינות ושקיפות אל אורך כל הדרך ואל עבר עתיד טוב ובטוח יותר. לקוחות הסוכנות יזכו למיפוי נגיש בגובה העיניים, תוך הצגת תמהיל מוצרים התואם לדרישותיהם וצרכיהם. סוכנות ביטוח מרגוליס מקפידה לא רק על התאמת הכיסויים, אלא גם על המימוש שלהם. במידת הצורך, צוות מרגוליס ביטוחים יספק ייצוג מקצועי מול חברות הביטוח ויעניק תמיכה איתנה למבוטח.

כדי להגשים את חזונה ולענות על צרכיו המשתנים של הלקוח, פועלת מרגוליס ביטוח עם חברות ביטוח מובילות בארץ, שבאמתחתן תמהיל מוצרים מתקדם. תשע החברות המיוצגות בסוכנות הן: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, שלמה חברה לביטוח, שומרה חברה לביטוח, ביטוח חקלאי, הכשרה חברה לביטוח ושירביט חברה לביטוח. פעילותה הענפה של ביטוח מרגוליס אף הביאה אותה לזכות בציונים לשבח מחברת מגדל המובילה.

על מנת להתאים תמהיל ביטוחים מיטבי עבור כל לקוח, סוכנות מרגוליס לביטוח מציעה מגוון פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת. בין הכיסויים המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות. במטרה לאפשר למבוטח לנהל באופן נבון את כספיו ולמצוא את אפיק ההשקעות המניב ביותר, מציעה הסוכנות מגוון שירותים פיננסים שיאפשרו להגדיל את ההון האישי. בנוסף, מתמחה מרגוליס במתן פתרונות לפרישה שיסייעו לדאוג מבעוד מועד להכנסה חלופית בתקופת הגמלאות.

מרגוליס סוכנות לביטוח מזמינה אותך לקבוע פגישה, ללמוד על האפשרויות העומדות לפנייך ולקבל פתרונות ביטוחיים ופיננסים בהתאמה אישית. אלו יבטיחו רשת  ביטחון עתידית, תוך הקפדה תמידית על מקצועיות ושקיפות המהווים את המפתח להצלחה שלנו.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y