מיכל בר סוכנות לביטוח

מיכל בר סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1999 ומאז חורטת על דגלה להעניק לכל לקוחותיה את פתרונות הביטוח והשירותים הפיננסים המתקדמים והמשתלמים ביותר. הסוכנות שנשענת על ערכים איתנים של מסירות, מקצועיות ויחס אישי, ממוקמת בפתח תקווה אך מעניקה מענה בפריסה ארצית למגוון לקוחות מרוצים.

במטרה להקנות ללקוח ולבני משפחתו שקט נפשי וביטחון כלכלי, מציעה מיכל בר סוכנות לביטוח היצע רחב של פוליסות, העונות לצרכים שונים במגוון תחומי החיים ומותאמות אישית לדרישות המבוטח. בין מוצרי הביטוח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח רכב, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא. החל מהייעוץ הראשוני, יזכה כל לקוח לליווי אישי צמוד, עד למציאת הפוליסה שתתאים באופן מקסימאלי לצרכיו ותבטיח עתיד טוב יותר לו ולבני משפחתו. סוכנות ביטוח מיכל בר מתמחה גם במתן שירותים פיננסים מניבים ויצירתיים המבטיחים הכנסה עתידית נבונה. כמו כן, לרשות לקוחות מיכל בר ביטוח עומדים מגוון פתרונות לפרישה, שיסייעו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ויאפשרו להגשים את התוכניות שתמיד חלמתם עליהן.

במציאות הדינאמית בה אנו חיים יש צורך להיות בכל עת עם יד על הדופק. לכן, מיכל בר סוכנות ביטוח משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בארץ, שערות לכל השינויים בתחום ומעניקות שירות מקצועי ואישי המותאם לדרישות הלקוח ולצרכיו העתידיים. בין החברות המיוצגות: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח ומנורה מבטחים. כך, הצוות המיומן של מיכל בר ביטוחים והיצע השירותים הרחב, מאפשרים לסוכנות מיכל בר לסלול את הדרך לטובת המבוטח ולספק לו את הפתרונות המשתלמים ביותר.

מעל הכל, סוכנות ביטוח מיכל בר דואגת לדבר החשוב ביותר שאין לו מחיר – הבריאות שלכם ושל בני משפחתכם. אם אינכם מסתפקים בביטוח בריאות ממלכתי בסיסי וברצונכם להבטיח טיפול רפואי ראוי בעת הצורך, מומלץ לרכוש ביטוח חיים. פוליסה חיונית זו תספק מענה מקיף למצבים רפואיים בלתי צפויים שאינם קיימים בביטוחים אחרים: כיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות, מימון ניתוחים מחוץ לגבולות הארץ, מימון בדיקות יקרות ועוד סעיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט. בנוסף, מציעה הסוכנות ביטוח סיעודי המבטיח טיפול הולם ומקורות מימון רבים להם נזקק חולה סיעודי.

  

כדי שתוכלו לנהוג בבטחה על כל כביש, ביטוח מיכל בר מציע לרכוש פוליסת ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי, שתעניק כיסוי לכם הנהגים, לנוסעים ברכבכם ולנכס היקר לליבכם. למרות השכיחות של פוליסת ביטוח רכב, מומלץ לרכוש אותה דווקא בסוכנות אמינה שתבטיח שירות מהיר, אמין ומקצועי במקרה הצורך – בין אם נתקעתם באמצע הדרך או חלילה נקלעתם לתאונת דרכים. לבחירתכם שלושה סוגי ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח משתנה ונקבע בהתאם לפרמטרים שונים הקובעים את גובה הפרמיה, בהם: גיל הנהג, שנות הוותק שלו על הכביש, דגם הרכב, עבר תחבורתי של הנהג והרכב ועוד.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y