סוכנות ביטוח משקי הקיבוצים

גם בימינו נחשבים הקיבוצניקים לאוכלוסייה ייחודית המבוססת על ערכים של שוויוניות ושיתופיות. במטרה לשרת את סקטור רחב זה, הוקמה סוכנות ביטוח משקי הקיבוצים המעניקה ללקוחותיה מגוון שירותי ביטוח ופיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת. הסוכנות מתמחה מזה שנים במתן שירות מקצועי, אמין ואובייקטיבי המותאם לתנועה הקיבוצית. לכן, צוות הסוכנות מחויב להכיר על בוריים את הצרכים הייחודים שמאפיינים את האוכלוסייה הקיבוצית ונבדלים מזו העירונית.

אוכלוסיית הקיבוצים הייחודית דורשת טיפול ייחודי. לכן, כדי להעניק את השירותים המתקדמים ביותר, סוכנות ביטוח משקי הקיבוצים מונה 40 אנשי צוות מיומנים, הרואים בלקוח שותף מלא בעשייה קולקטיבית בדרך לעתיד טוב יותר. כך, זוכים הלקוחות למוצרים משתלמים במקסימום התאמה לצרכיהם ובמינימום עלות, המקנים שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן.

סוכנות ביטוח משקי הקיבוצים מקדישה את מלוא מאמציה להעניק מענה מקיף המותאם לסקטור הקיבוצי. זאת באמצעות מתן שירותי ביטוח ייחודים, השקפה אידיאולוגית המעודדת ערכים של הדדיות, שקיפות ושוויון בין כל חברי הקבוצה וראייה ערכית לטווח הארוך במטרה להבטיח את עתידם של דור ההמשך. משקי הקיבוצים רואה בשיתופיות ערך עליון שיכול לסייע לחברי המגזר ליהנות מתנאים משתלמים וממחירים מיוחדים מול חברות הביטוח. לכן, תשמח הסוכנות להתאים ללקוחות את המוצרים המתקדמים ביותר שיבטיחו שלווה לכולם.

משקי הקיבוצים ביטוח גאה באוכלוסיית לקוחותיה המגוונת שמונה לא פחות מאשר 250 קיבוצים, מועצות אזוריות ומפעלים לצד לקוחות פרטיים ושכירים. משרדי סוכנות לביטוח משקי הקיבוצים ממוקמים בתל אביב, אך אין זה מונע מהסוכנות להעניק שירות כלל ארצי. זאת הודות ל-12 מנהלי אזורים ואנשי שטח שפזורים מהצפון ועד לדרום ומוכנים לשרת במקצועיות את הלקוח בכל מקום ובכל עת.

סוכנות לביטוח משקי הקיבוצים מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות מתקדמים של מיטב חברות הביטוח בישראל: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, AIG  ישראל, כלל ביטוח וחברת ביטוח חקלאי הנמצאת בבעלותם של 279 קיבוצים, מושבים ואגודות.

סוכנות לביטוח משקי הקיבוצים פועלת בהתאם לקריטריונים המאפיינים את המגזר הקיבוצי ועל כן מציעה פוליסות ייחודיות העונות על צרכיו, ובהן:
– ביטוח חבויות: כיסוי במקרה ונגרם נזק לצד שלישי באשמת המבוטח.
– ביטוח רכוש המשק: כיסוי שניתן למבנים ונכסים הנמצאים בבעלותם של חברי הקיבוץ במקרים של שריפה, פריצה, נזקי מים וכו'.
– ביטוח קולקטיבי: ביטוחים המותאמים לצרכי קבוצות בעלות תכונות משותפות.
ביטוח קלנועית: ביטוח חובה/מקיף/צד ג' המעניק כיסוי על הרכב הממונע במקרים של תאונה.

לצד ביטוחים אלו, משקי הקיבוצים סוכנות לביטוח מעמידה לרשות הלקוחות פוליסות העונות לצרכים שונים במגוון תחומי החיים המותאמות אישית לדרישות המבוטח ומשפחתו: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא. משקי הקיבוצים מציעה גם שירותים פיננסים מניבים להשקעה נכונה ומגוון פתרונות פרישה שיאפשרו לצאת לתקופת הגמלאות בראש שקט.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y