סוכנות מורביט לביטוח

סוכנות מורביט לביטוח מעניקה מגוון שירותי ביטוח ופיננסיים מתקדמים, בדגש על יחס אישי, שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך, אל עבר עתיד בטוח יותר

 

 סוכנות מורביט לביטוח הוקמה בשנת 1995ומאז ועד היום מעניקה מענה מקיף, מתקדם ומקצועי בתחום הביטוח והפיננסיים. תפיסת העולם העיסקית של הסוכנות היא קידום רווחת הפרט, תוך ראייה תמידית של טובת הלקוח ובני משפחתו, עד להבטחת עתיד טוב יותר. על מנת לממש את חזונה, מקפידה מורביט ביטוחים לפעול עם יד על הדופק, במיוחד בעתות מצוקה, עד אשר יזכה הלקוח למירב הזכויות המגיעות לו.

סוכנות לביטוח מורביט ממוקמת ברמלה, אך מעניקה מענה בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים, הנהנים לאורך שנים מקשת מוצרים מתקדמים ומשתלמים במחירים אטרקטיביים ובהתאמה אישית.צוות הסוכנות המיומן מחשיב כל לקוח לשותף מלא בעשייה פורה ומניבה ודואג להתאים לו את המיטב מתוך תמהיל מוצרים מתקדם. על מנת לבצע בחירה מדויקת ולהתאימה לדרישות הלקוח, סוכני מורביט ביטוח יספקו את מלוא המידע הנדרש, ללא שימוש במונחים מטעים המניעים לרכישה מוטעית של פוליסות, אלא באמצעות מיפוי צרכים מדויק והערכת סיכונים האופייניים למציאות הדינאמית בה אנו חיים.

בעידן של שינויים רגולאטורים, מתחייבת סוכנות מורביט לספק פתרונות ביטוח מתקדמים בכל תחומי החיים. בין כיסויי הביטוח בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות. בנוסף, מתמחה הסוכנות במתן פתרונות לפרישה, המאפשרים להתחיל את תקופת הגמלאות בראש שקט, באמצעות מגוון אפיקי השקעה מניבים ותוכניות חיסכון משתלמות. מורביט סוכנות ביטוח מציעה גם מגוון שירותים פיננסיים, המאפשרים לנהל בתבונה את הכסף, להגדיל את ערכו ולסייע בצבירת רווחים גדולים, בעבור דמי ניהול נמוכים.

מורביט סוכנות לביטוח מאמינה כי כל לקוח שונה ממשנהו ולכן יש להתאים לו את המוצר הייחודי ביותר, שעונה על כל דרישותיו – הן בהווה והן בעתיד – כאשר יחס אישי, הגינות ומקצועיות הם הערכים שמלווים את המבוטחים לאורך כל הדרך.

כדי להגשים את חזונה ולספק לכל לקוח שירות בלתי מתפשר, ייחודי ומקיף פועלת סוכנות ביטוח מורביט עם חברות מובילות בישראל: מגדל חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שומרה חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח. היחס האישי, המוצרים המתקדמים והמקצועיות התמידית הביאו את סוכנות מורביט לביטוח להיכלל במועדון הזהב של חברת מגדל הוותיקה וזיכתה אותה בציון לשבח מחברת הביטוח הראל. המעמד המחייב, הלקוחות הוותיקים שמלווים את הסוכנות כבר שנים והשאיפה הבלתי פוסקת לקדם את עתידו של הלקוח, מובילים את ביטוח מורביט לשאוף למצוינות ולהעניק בכל עת את השירות הטוב ביותר.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y