ניסטל ביטוח ופיננסים

סוכנות ביטוח ניסטל, המתמחה בביטוח ספורטאים ורוכבי אופניים, הוקמה בשנת 1987 ומאז מספקת לקהל לקוחותיה המגוון שירות אמין ומקיף במחירים אטרקטיביים. הסוכנות שמה לה למטרה לספק מענה ביטוחי ופיננסי מתקדם המותאם לצרכיו הייחודים של כל מבוטח ומבוטח. זאת בשילוב ערכים של מקצועיות, אמינות והגינות, שמלווים את הסוכנות מאז היווסדה ומאפשרים לכל לקוח ליהנות משקט נפשי ועתיד טוב יותר.

סוכנות ביטוח ניסטל אמנם ממוקמת בחדרה, אך מעניקה מענה בפריסה ארצית לכל מבוטחיה. קהל הלקוחות של הסוכנות מונה לקוחות פרטיים, עצמאיים, חברות מסחריות ומפעלי תעשייה. כמו כן, מעניקה הסוכנות שירות מקצועי ומתקדם לספורטאים ולחברות נסיעות של רוכבי אופניים בפנים הארץ ומחוץ לגבולותיה, בתנאים משתלמים וגמישים ביחס ליתר המתחרות בשוק.

סוכנות ניסטל מודעת לכך שלכל מבוטח קיימים צרכים ייחודיים, דרישות ויכולות השונים ממשנהו. לכן, מונה הסוכנות צוות מקצועי ומיומן המתמחה בזיהוי הצרכים של כל לקוח ומספק לו את השירותים המתקדמים ביותר במקסימום התאמה ובמינימום מחיר. בנוסף, מבוטחי ניסטל נהנים ממענה אישי ואיכותי הודות לשיתוף פעולה פורה של הסוכנות עם חברות הביטוח המובילות בארץ: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, הפניקס, מנורה מבטחים, שלמה חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח ואליהו חברה לביטוח.

עם ההצלחה של ניסטל אי אפשר להתווכח. הסוכנות נחשבת למצטיינת בשלל תחומים בחברת הביטוח הוותיקה מגדל, בהם: ריסק ובריאות, ביטוח רכב, ביטוח דירה ועוד. כמו כן, משנת 2007 חברה הסוכנות בנבחרת החלומות של חברת מגדל, המונה שורה של סוכנים מצטיינים במכירות מוצרי ביטוח. מעמד מחייב זה מביא את סוכנות ניסטל להיות בכל עת עם יד על הדופק ולהמשיך לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בדרך לעתיד בטוח.

סוכנות ביטוח ניסטל מרכזת מגוון פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא והשירות הייחודי – ביטוח לרוכבי אופניים.

 

הן העלייה המשמעותית במחירי הדלק והן המהפכה הירוקה והחיובית שתופסת תאוצה, הביאו
מספר גדול של אנשים להמיר את הרכב הממונע באופניים ניידים וידידותיים לסביבה. עם זאת,
למרות המודעות הגבוהה לרכישת ביטוח רכב, רוכבי אופניים עדיין אינם מכירים בצורך להגן על עצמם. לכן, כפי שקיים סיכון בנהיגה על כלי רכב, ישנן סכנות רבות האורבות בדרך לרוכבי האופניים. לשם כך מציעה סוכנות ניסטל ביטוח לרוכבי אופניים, המעניק כיסוי במקרים של פגיעה ברוכב המבוטח, פגיעה באופניים ובהולכי רגל אקראיים. הכיסוי שעלול להגיע לסכומים גדולים, ניתן להרחבה גם מעבר לגבולות הארץ מתוך הכרה כי אופניים הן כלי נייד ונוח לשימוש בכל מקום.

בנוסף, מציעה הסוכנות מגוון שירותים פיננסים, תוך שמירה על שירות מקצועי וערנות תמידית לשינויים הדינאמיים האופייניים לתחום ולדרישות המבוטח. תוכניות חסכון, קרנות השתלמות, ניהול תיקים או קופות גמל? כדי להבטיח שכל לקוח ייהנה מהשקעה נכונה ומניבה, כוללת הסוכנות מחלקה פיננסית מיוחדת המתחזקת קשרים הדוקים עם בתי השקעות מובילים בארץ, שישמחו לעלות את ערך הכסף שלכם ויבטיחו עתיד כלכלי איתן.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y