סוכנות ביטוח אובייקטיבי

סוכנות ביטוח אובייקטיבי שמה לה למטרה לספק שירותי ביטוח ופיננסים מתקדמים לכל לקוח, בשילוב ערכים איתנים של מקצועיות, מסירות והגינות לאורך כל הדרך. הסוכנות דוגלת בגישה כי כל מבוטח שונה ממשנהו ולכן יש להציע לו תמהיל מגוון התואם לדרישותיו הייחודיות. לכן, החל מהייעוץ הראשוני הצוות המיומן של ביטוח אובייקטיבי יעניק ליווי צמוד למבוטח ויספק מענה מקצועי במחיר אטרקטיבי, במטרה להבטיח שקט נפשי וביטחון כלכלי.

סוכנות לביטוח אובייקטיבי הוקמה בשנת 2005 בירושלים, אך מעניקה פתרונות ביטוח ופיננסיים לשלל לקוחות מרוצים מכל קצוות הארץ. הסוכנות שמתמחה בשוק ההון, מציעה ניהול אישי של תיקי השקעות,ייעוץ מקצועי ועדכונים שוטפים, במיוחד במציאות הדינאמית המאפיינת את התחום. כך, לקוחות אובייקטיבי ביטוח לא צריכים להיות מודאגים באשר לכספם. צוות הסוכנות שמכיר את שוק ההון על בוריו ומודע לכל רמות הסיכון השונות, ינהל בתבונה את כספי הלקוח ובעזרת הידע המקצועי והניסיון הרב יהפוך את ההון למניב ורווחי. כמו כן, מציעה הסוכנות שירותים פיננסים נוספים וניהול כספים נזילים.

בנוסף, מתמחה אובייקטיבי ביטוחים במתן פתרונות לפרישה, על מנת שמבוטחיה יוכלו להסתגל לתקופה החדשה המהווה צומת משמעותי ומצריכה חשיבה עתידית. כדי להיערך מבעוד מועד, מומחי הסוכנות יסייעו לבחור תוכנויות השקעה וחיסכון שונות. זאת בהתאם לדרישות הלקוח, ההון הנצבר, חיובי מס ועוד סוגיות נוספות במטרה להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין.

לצד הפתרונות הפיננסים, מציעה סוכנות אובייקטיבי פוליסת ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי. סוכני אובייקטיבי יערכו מיפוי מעמיק בהתאם לצרכי הלקוח ויתאימו באופן מקסימאלי את הפוליסות השונות לדרישותיו הייחודיות, בהתחשב בשינויים שעלולים לפקוד אותו. זאת כדי למנוע מהמבוטח לרכוש פוליסות בעלויות גבוהות שלא בהכרח תואמות לו ומתוך שאיפה להפוך את עולם הביטוח לנגיש יותר ונטול כל אינטרסים.

כדי להגשים את חזונה ולענות על כל דרישות המבוטחים, אובייקטיבי סוכנות לביטוח משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בארץ: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, מנורה מבטחים, הפניקס חברה לביטוח וכלל ביטוח. שיתוף הפעולה הפורה בין החברות לצוות הסוכנות, מאפשר ללקוחות ליהנות מתמהיל מוצרים רחב ומשירות מתקדם, מקיף ואישי.

בראש ובראשונה דואגת סוכנות ביטוח אובייקטיבי לרווחת הלקוח ובני משפחתו ומציעה ביטוח חיים. פוליסה חיונית זו תאפשר להגן על האנשים היקרים מכל ולהבטיח המשכיות כלכלית במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. צוות הסוכנות מודע לקושי לחשוב על מקרים בלתי צפויים ולכן יעניק ייעוץ ברגישות יתרה, על מנת להתאים את הפוליסה באופן מיטבי ולמנוע דאגות עתידיות.

סוכנות ביטוח אובייקטיבי מציעה פוליסת ביטוח בריאות פרטית, שמבטיחה מענה מקיף ומקצועי לבעיות בריאותיות שונות ותותאם למצבו הבריאותי והפיננסי של הלקוח. כמו כן, לבחירת המבוטחים פוליסת ביטוח סיעודי, שתבטיח תמיכה כלכלית, טיפולים ועזרים שונים להם נזקק חולה סיעודי.

 

 

 

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y