סוכנות ביטוח אורי שפירא

סוכנות ביטוח אורי שפירא מספקת מענה מקיף בתחום הביטוח והפיננסים ללקוחות מכל רחבי הארץ, שנהנים משירות מקצועי, יחס אישי ומחירים משתלמים.

במציאות המשתנה מדי יום יש צורך להביט קדימה לכיוון עתיד בטוח יותר. סוכנות ביטוח אורי שפירא מתמחה במתן שירותים ביטוחיים ופיננסים, בהתאמה מקסימאלית לצרכי הלקוח ומשפחתו.

סוכנות ביטוח אורי שפירא הוותיקה שהוקמה בשנת 1993, חרטה על דגלה לספק מענה מקיף, מקצועי ואישי לכל מבוטח במטרה להקנות לו שקט נפשי וביטחון כלכלי מרבי. זאת הודות לצוות מיומן שמקפיד בכל עת להיות עם יד על הדופק, בהתאם לשינויים הדינאמיים בשוק ובהתבסס על צרכיו המשתנים של הלקוח. כמו כן, סוכנות אורי שפירא עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים חדישים, כדי להציע ללקוחותיה את המוצרים הביטוחיים המתקדמים והיעילים ביותר.

משרדי סוכנות אורי שפירא ממוקמים בפתח תקווה אך מספקים מענה למבוטחים בכל רחבי הארץ.
הסוכנות עושה את המיטב בעבור כל לקוחותיה – חברות הייטק וביוטק, עצמאים ושכירים – כולם נהנים מיחס חם, מחירים אטרקטיביים ופתרונות ביטוח ופיננסים הנמצאים תחת קורת גג אחת: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח עסקי, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא, חיסכון פנסיוני, פתרונות פרישה, קרנות השתלמות ועוד. השילוב המנצח של ניסיון רב שנים, צוות מיומן וטכנולוגיה מתקדמת, מאפשר לסוכנות אורי שפירא להתאים לכל לקוח תוכנית אופטימאלית מעודכנת, שתבטיח לו ולמשפחתו עתיד בטוח.

לא רק הלקוחות גילו את יתרונותיה של סוכנות אורי שפירא, אלא גם חברות הביטוח המובילות בארץ. בין אלו שמשתפות איתה פעולה, אפשר למנות את מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הפניקס ועוד. הסוכנות פועלת באופן הדוק ושוטף עם חברות הביטוח ומקפידה להישאר מעודכנת בכל השירותים השונים, בשאיפה מתמדת למצוינות ובתמחור משתלם במיוחד.

למרות השכיחות של פוליסת ביטוח רכב והתחרות המבלבלת שמתנהלת בין הגופים השונים, מומלץ לרכוש אותה בסוכנות שתבטיח שירות מהיר במקרה הצורך. סוכנות אורי שפירא מעניקה חשיבות רבה לאחד הנכסים היקרים ביותר לליבכם ויותר מכל דואגת לעתידכם על הכביש. לכן, כדי שתרגישו ביטחון עוד לפני שהספקתם לעבור הילוך, הצוות המקצועי של הסוכנות יתאים בעבור כל לקוח ביטוח רכב במחיר משתלם במיוחד. סוכנות ביטוח אורי שפירא מציעה לבחירתכם ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.

לצד קשת המוצרים הביטוחיים, מציעה סוכנות ביטוח אורי שפירא מגוון פתרונות פיננסים המותאמים לדרישות העתידיות של הלקוח, לצד מתן ייעוץ מקצועי, יחס אישי ועדכונים שוטפים. כספי פיצויים, ירושה או כל סכום אחר שאינו מנוצל בחשבון העו"ש – כולם יכולים להפוך להון עצום. ניהול פיננסי מניב ויעיל צריך להתבצע על ידי סוכנות אמינה ומקצועית שמכירה את אפיקי ההשקעה השונים ומודעת לכל רמות הסיכון. סוכנות אורי שפירא מטפחת מזה שנים היכרות מעמיקה עם שוק ההון, כדי שהכסף שלכם יעבוד בשבילכם.

לקוחות המעוניינים בפתרון פיננסי אטרקטיבי נוסף יוכלו לבחור באפיק משתלם במיוחד: קרנות השתלמות למבוטחים המעוניינים במסלול חיסכון לטווח בינוני של שש שנים, שמזכה בהטבות מס משמעותיות ובביטחון כלכלי יציב.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y