סוכנות לביטוח לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א

סוכנות לביטוח לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א מתמחה במתן פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים, המותאמים אישית לצרכיו הייחודיים של הלקוח. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת על קידום רווחת הפרט וראיית טובת הלקוח בכל עת – בעיקר בזמנים בהם זקוק המבוטח לייצוג חסר פשרות.

 

 

הסוכנות שהוקמה בשנת 1998, פועלת בקיבוץ בית העמק ובמכללת אורנים בטבעון, אך משרתת מגוון לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, שנהנים משירות מקצועי, יחס אישי וטיפול מסור לאורך כל הדרך. הצוות המקצועי של סוכנות לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א לביטוח מלווה כל מבוטח במסירות ובדיסקרטיות ומסייע לו לבחור את המיטב מתוך תמהיל המוצרים המשתלם שמציעה הסוכנות. כיוון שכל לקוח שונה ממשנהו, מבוטחי הסוכנות יזכו למיפוי מעמיק לצורך זיהוי מדויק של צרכיהם הייחודים, תוך התחשבות ברמות סיכון שונות. כך יוכלו לקוחות הסוכנות ליהנות ממענה איכותי, זמין והוגן, נטול אינטרסים ומונחים לא ברורים, שמטרתו להעניק ללקוח ולבני משפחתו שקט נפשי וביטחון כלכלי איתן.   

סוכנות ביטוח לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמונה אותה, בהם: לקוחות עסקיים, חברות מסחריות, עמותות, דירקטורים ועוד. כמו כן, הסוכנות מעניקה מענה ייחודי לאנשים עם מוגבלויות פיזיות ולחולים הסובלים ממחלות קשות ופועלת ברגישות מסביב לשעון על מנת להבטיח את רווחתם. בנוסף, מציעה הסוכנות שירות בתחום חשבות שכר לישובים שונים, ומופקדת מדי חודש על הכנת אלפי משכורות לעובדים.

 

לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א סוכנות לביטוח מציעה שלל פתרונות ביטוח בכל תחומי החיים תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח לרוכבי אופניים, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח לרפואה משלימה, ביטוח דירקטורים, ביטוח לעובדים זרים, ביטוח אחריות מקצועית. ביטוח לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א מתמחה גם במתן שירותים פיננסים המאפשרים ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להגדיל את ערכו. זאת הודות לצוות המיומן של הסוכנות, שמכיר את שוק ההון על בוריו ומתמחה בהתאמת ערוצי השקעה וחיסכון, תוך התחשבות ברמות סיכון שונות ומתן עדכונים שוטפים באשר לכל שינוי או תמורה. בנוסף, לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א ביטוחים מציעים מגוון פתרונות לפרישה המאפשרים להתחיל את תקופת הגמלאות בראש שקט.

לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א ביטוח שואפת לספק לכל לקוח את השירות הטוב והמשתלם ביותר ביחס למתחרות בשוק. כדי לממש את חזונה, הסוכנות משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בישראל, המספקות תמהיל מוצרים רחב ומתקדם במחירים אטרקטיביים. בין חברות הביטוח: מגדל, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, שלמה חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח ושירביט חברה לביטוח. סוכנות לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א חברה במועדון הזהב של חברת מגדל הוותיקה ולכן מקפידה לשמור על המעמד המחייב ולהיות בכל עת עם יד על הדופק, על מנת להבטיח לכל לקוח עתיד בטוח וטוב יותר.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y