פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח

פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1998 על ידי אורן חתוכה ומאז ועד היום מצליחה לממש את חזונה ולהעניק מענה מקצועי, אישי והוגן למגוון לקוחות מרוצים, שנהנים מעתיד בטוח יותר.

דווקא בעידן של שינויים רגולטורים רבים, יש צורך בגוף עוצמתי המקנה הגנה מרבית לאורך כל הדרך. לשם כך, פועלת סוכנות ביטוח פתרונות כלכליים למען רווחת הפרט ומחשיבה אותו לשותף פעיל בעשייה, הזוכה לשקיפות מלאה ולתמהיל מוצרים אישי שמותאם לצרכיו הייחודים.

פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות שמרכיב אותו – פרטיים, עצמאיים, עסקיים וארגונים – כולם זוכים לשפע פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת. מתוך תפיסה עסקית הגורסת כי לכל לקוח דרישות ייחודיות שונות, מחויבת הסוכנות לברור בין כל הכיסויים הרבים, עד להתאמה מקסימאלית לצרכי המבוטח ובמינימום עלות ביחס למתחרות בשוק.
כדי להעניק מענה לכל שכבות המבוטחים, מוצעים בסוכנות מגוון מוצרי ביטוח המאפשרים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. בין הפוליסות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק.

פתרונות כלכליים ביטוחים מחויבים גם לשמירה על ההון האישי והעסקי של הלקוחות ומציעים פתרונות לפרישה, שיאפשרו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ולהגשים חלומות שיהפכו מהר מאוד למציאות. כמו כן, מציעה סוכנות ביטוח פתרונות כלכליים מגוון שירותים פיננסים מניבים ללא דאגות מיותרות, באמצעות הצוות המיומן של הסוכנות שינהל את הכסף שלכם נכון. זאת באמצעות מיפוי מעמיק של צרכי הלקוח העתידיים, מעקב צמוד אחר התנודות בשוק ועדכון שוטף אודות אפיקי ההשקעות השונים. בנוסף, הסוכנות מעמידה לרשותכם קרן השתלמות – אפיק השקעה אטרקטיבי במיוחד, המאפשר לחסוך לתקופה של שש שנים, לצבור סכומי כסף גדולים וליהנות מהטבות מס משתלמות.

ההצלחה חסרת הפשרות של פתרונות כלכליים ביטוח, הביאה את הסוכנות לזכות מדי שנה בציונים לשבח ממיטב חברות הביטוח בארץ. המעמד המכובד מחייב את הסוכנות להמשיך ולהעניק לכל מבוטח את השירות המקצועי והמתקדם ביותר, שיבטיח לו ולמשפחתו שקט נפשי. לשם כך, פועלות הסוכנות עם חברות הביטוח המובילות בישראל, בהן: מגדל, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח ומנורה מבטחים.

סוכנות לביטוח פתרונות כלכליים דואגת לאחד הנכסים היקרים לכם ומציעה פוליסת ביטוח רכב, שתקנה הגנה מרבית לנהג, לנוסעים ולרכב – בכל נסיעה, על כל כביש ובכל זמן. לבחירתכם שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות מהיר ומקצועי ברגע האמת, בין אם נתקעתם בדרך ובין אם חלילה נקלעתם לתאונת דרכים.

סוכנות ביטוח פתרונות כלכליים דואגת ללקוחות גם כאשר הם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות. בין אם אתם טסים למטרות טיול או למטרות עסקים, הצוות המיומן של פתרונות כלכליים ישמח להתאים לכם את היקף הפוליסה בהסתמך על קריטריונים שונים  – יעד הנסיעה, משך הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח ועוד. הכל במטרה להעניק כיסוי רפואי מקיף שעלול להגיע לסכומי עתק ואף כיסוי למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y