רכש שירותי ביטוח

רכש סוכנות שירותי ביטוח, מספקת מענה מקיף בתחום הביטוח והפיננסים, בשילוב יחס אישי, שירותים מתקדמים וניסיון מקצועי עתיר שנים

רכש שירותי ביטוח הוקמה בשנת 1970, במטרה לספק לכל לקוחותיה שירות מקצועי בתחום הביטוח והפיננסים. מייסדיה של הסוכנות, האחים יאיר ויניב רייף, נחשבים לסוכני ביטוח מיומנים בעלי ניסיון עשיר בתחום. סוכנות רכש ממוקמת בחיפה, אך מעניקה לאלפי לקוחותיה שירות אמין ומגוון בפריסה ארצית.

כיום מונה סוכנות רכש עשרות לקוחות מרוצים, הנהנים משירותי הביטוח המתקדמים ביותר. השאיפה התמידית למצוינות הביאה את הסוכנות לפעול מול חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס, הראל, AIG, מנורה מבטחים ושלמה.

כדי להיות מובילים בתחום ולהתאים את הכיסויים השונים לכל המבוטחים, רכש סוכנות שירותי ביטוח מספקת מגוון פתרונות המותאמים לצרכי הלקוחות. בין תחומי ההתמחות של סוכנות רכש: ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח עסקי וביטוח משכנתא. כמו כן, מציעה הסוכנות פוליסות ייחודיות בהן ביטוח עבודות קבלניות המעניק למבוטח ולעובדיו כיסוי מפני נזקים, ביטוח ימי אווירי המבטיח כיסוי במקרה שייגרם נזק לסחורה.

רכש סוכנות לביטוח שואפת להעניק מענה מקיף וייחודי ללקוחותיה ולצד הפתרונות הביטוחיים מציעה מגוון שירותים נוספים לטובת המבוטח: סיוע בייעוץ משפטי בדיני עבודה וחבויות, עזרה בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי, ייעוץ לפורשים ממקום עבודתם, הרחבות ייחודיות הניתנות לביטוחים מיוחדים ועוד.

מכיוון שאת רכש סוכנות שירותי ביטוח מפעילים שני אחים, קיים בה דגש מיוחד על רווחת המבוטח ומשפחתו ומוצעת פוליסת ביטוח חיים מקיפה. במקרה של מות המבוטח לפני הגיעו לגיל פרישה, המשפחה עלולה להתמודד עם אובדן רגשי עצום לצד נטל כלכלי מאיים. בשל הרגישות הרבה והקושי לחשוב על הבלתי צפוי, יוצמד למבוטח סוכן מקצועי שיסקור את צרכיו ואת צרכי משפחתו. זאת במטרה להתאים רשת ביטחון כלכלית שתענה על כל הדרישות העתידיות של המשפחה, מבלי שתאלץ לשנות את רמת החיים אליה הייתה רגילה עד כה.

רכש סוכנות לביטוח דואגת גם לעתיד העסק שלך ומציעה פוליסת ביטוח עסק. כדי להתאים את הביטוח לפרופיל העסקי שלך, סוכני הביטוח ברכש ישמחו למפות את כל הצרכים ויספקו את המוצרים הביטוחיים שיקנו הגנה מרבית לפרנסה שלך, למועסקים בבית העסק וללקוחותיך.

אם אתם מעוניינים לחסוך כסף במסלול מניב ואטרקטיבי במיוחד, רכש סוכנות לביטוח מזמינה אתכם להבין עוד בנוגע ליתרונותיה של קרן ההשתלמות. חיסכון גמיש זה המיועד לטווח בינוני של שש שנים, מאפשר הן למעביד והן לעובד להפקיד מדי חודש כספים בהתאם לשכרו. בתום תקופת החיסכון, תוכלו למשוך את ההון שהצטבר והכי חשוב – תיהנו מרווח משתלם ופטור ממס. כדי להתחשב בכל הפרמטרים לבחירת קרן השתלמות, סוכנות רכש תסייע לך לברור מתוך ההיצע הרחב של מסלולי החיסכון, עד שתמצא את הקרן המניבה ביותר המתאימה לצרכיך.

רכש סוכנות שירותי ביטוח מציעה שירותים פיננסים נוספים, ובעזרת ליווי מקצועי צמוד מזמינה אותך לבחור איך הכסף יעבוד בשבילך. כספי ירושה, קבלת פיצויים או כל מקרה אחר שהביא להצטברות סכום כסף גדול – בסוכנות תוכלו לבחור בין מגוון תוכניות השקעה שיבטחו ביטחון כלכלי לעתיד.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y