ריידלר סוכנות לביטוח

לקוחות סוכנות ביטוח ריידלר נהנים כבר למעלה מ-40 שנה מיחס אישי, שירות מקצועי והיצע מגוון של פתרונות ביטוחיים ופיננסים במחירים אטרקטיביים.


ריידלר סוכנות לביטוח מקבוצת שגיא יוגב, הוקמה בשנת 1971 ומאז ועד היום מלווה במסירות את לקוחותיה, הנהנים מיחס אישי, שירות מקצועי ומחירים אטרקטיביים. סוכנות ריידלר ממוקמת בפתח תקווה, אך מעניקה מגוון שירותי ביטוח ופיננסים בפריסה ארצית, הן ללקוחות פרטיים והן לחברות מסחריות.

תפיסת העולם העסקית של סוכנות ביטוח ריידלר, המבוססת על ראיית טובת הלקוח, מעמידה אותו במרכז ואף רואה בקידומו כמטרתה העיקרית. כל אלו משקפים את צביונה של הסוכנות ומגבשים קהל לקוחות נאמן וותיק הצועד כבר שנים אל עבר עתיד בטוח יותר.

מתוך גישה זו ובהכרה בעובדה כי לכל לקוח צרכים שונים, סוכנות ריידלר לביטוח מפנה כבר למעלה מ-40 שנה את מיטב משאביה – עד אשר ימצאו הפתרונות המקיפים ביותר לטובת המבוטח ובני משפחתו. כדי להציע מגוון רחב של מוצרים ופתרונות במקסימום התאמה ובמינימום עלות, סוכנות ריידלר מונה צוות מיומן שמכיר את שוק הביטוחים על בוריו ומוכן בכל עת לקראת שינויים רגולטורים שכה אופייניים לתחום.  

השירות המקצועי, הניסיון ארוך השנים וראיית הלקוח כשותף מלא בהצלחה, הביאו את סוכנות ביטוח ריידלר לקחת חלק במועדון הפלטינה של מגדל חברה לביטוח, המאגד סוכנויות נבחרות שפועלות בהצטיינות בתחום ביטוח החיים. המעמד המחייב מביא את הסוכנות להמשיך ולשאוף להישגים, במטרה להעניק ללקוחות מגוון פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים. לשם כך, פועלות סוכנות ריידלר עם חברות הביטוח המובילות בישראל, בהן: מגדל, הפניקס, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, מנורה מבטחים והכשרה ביטוח.

סוכנות ריידלר מציעה קשת רחבה של כיסויים ביטוחיים, המקנים לכל לקוח שקט נפשי וביטחון כלכלי: ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה, ביטוח עסקי, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא, ביטוח ימי ואווירי. כמו כן, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות פרישה ושירותים פיננסים המבטיחים רווח כלכלי מניב, הודות לליווי צמוד, מקצועי ודיסקרטי של צוות מומחי הסוכנות.

פוליסת ביטוח חיים של סוכנות ריידלר, המכונה גם ביטוח ריסק, תבטיח מקור פרנסה המשכי במקרה של נכות, אובדן כושר עבודה או מות המפרנס. אם חלילה אחד הסיכונים מתממש, תעניק הסוכנות תשלום כספי שנקבע מראש ובכך תצליח להקל בכלכלת המשפחה, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגלו עד כה. מכיוון שפוליסת ביטוח חיים יש לבחור בקפידה ובתבונה, הסוכנים המומחים של ריידלר יבצעו מיפוי מעמיק ללמידת צרכי המבוטח ומשפחתו, עד למציאת הפוליסה המתאימה ביותר שתענה על כל הדרישות. 

ריידלר דואגת ללקוחותיה גם כשהם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות שתלווה את המבוטח עד שישוב הביתה בשלום. רכישת ביטוח נסיעות היא הכרחית – בין אם טסים למטרות עסקים, טיול למטיבי לכת או נופש האורך זמן קצר. היקף הכיסוי מותאם לכל נוסע ולכל נסיעה, כאשר לבחירת המבוטח עומדים מגוון כיסויים להוצאות רפואיות העלולות להגיע לסכומי עתק וכיסוי לנזקים הנגרמים למטען האישי.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y