רביבו סוכנות לביטוח

לקוחות רביבו סוכנות לביטוח נהנים כבר למעלה מ-30 שנה משירות מקצועי, יחס אישי והיצע רחב של פתרונות ביטוח ופיננסים

רביבו סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1977 על ידי הסוכן המקצועי והמיומן חיים רביבו. הסוכנות שמובילה בתחומה כבר למעלה מ-30 שנה, חרטה על דיגלה לספק שירותים ביטוחיים ופיננסים המותאמים אישית לדרישות כל הלקוחות. סוכנות רביבו ממוקמת בלב תל אביב, אך מעניקה לאלפי לקוחותיה שירות מקצועי בפריסה ארצית.

סוכנות רביבו גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה, ועל כן מחויבת להתמחות בתחומה ולהתאים את הכיסויים השונים לכל המבוטחים: לקוחות פרטיים, עסקים בהיקפים שונים, קבלנים, בעלי מקצועות חופשיים, עמותות ומפעלים. לרשות הלקוחות קיימות פוליסות רבות לבחירה, העונות לצרכים שונים במגוון תחומי החיים, בהן: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח חבויות , ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא,ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח עסק ותעשייה. כמו כן, מציעה הסוכנות כיסויים מיוחדים, פתרונות פיננסים יצירתיים ומסלולי חיסכון המותאמים אישית לסוגי השקעות שונים. במטרה לספק מענה מהיר, מקצועי ואישי, סוכנות רביבו עובדת עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל, הפניקס, כלל ביטוח, הראל ומנורה מבטחים.

כל אלו מזכים את סוכנות רביבו בציונים לשבח ומעידים על שירות מקצועי ללא תחרות. כראייה לכך, מקים הסוכנות חיים רביבו נבחר במשך שלושה עשורים לסוכן מוביל ונמנה במועדון גדולים מהחיים של חברת הביטוח הוותיקה מגדל. בנוסף, מדי שנה זוכה רביבו בפרס היוקרתי סוכן פלטינום.

כדי שתוכלו לנהל את העסק שלכם בראש שקט, רביבו סוכנות לביטוח מציעה ביטוח עסק ותעשיה. פוליסה זו הכרחית וחיונית למגוון עסקים – מפעלים, מרפאות, מסעדות, חנויות, משרדים וכו'. מכיוון שהביטוח דורש היכרות מעמיקה עם סוג העסק, סוכני רביבו ילוו אתכם לאורך כל הדרך במטרה להתאים את ההרכב הביטוחי לצרכיו המדויקים של בית העסק. בעזרת מיפוי מקצועי, כל בעל עסק יוכל לרכוש את הכיסויים וההרחבות העונים לדרישותיו, כגון כיסוי למבנה ולתכולתו, כיסוי מפני נזקי אש, פציעת לקוח, אובדן רווחים ועוד.

לצד הביטוחים הסטנדרטיים, רביבו סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה כיסויים מיוחדים ומקיפים שיאפשרו לכם להיות מבוטחים ובטוחים בכל זמן. בין הכיסויים: ביטוח ניסויים קליניים, ביטוח זיהום המוצר וביטוח למערכות סולאריות ואנרגיה ירוקה. כיסוי נוסף שזוכה לאחרונה לחשיפה הוא ביטוח נזקי איכות סביבה. בשל ההחמרה בעולם כולו נגרמים נזקים משמעותיים לסביבה בה אנו חיים, וכדי להביא לשיקומה נדרשים משאבים רבים ועלויות גבוהות. תאגיד שיואשם בנזק סביבתי עלול לשלם קנסות כבדים לרשויות, לאבד את רישיונו לעסק ואף להסתכן בתביעות. עלייה במקרים אלו, הביאו לפיתוח פוליסת ביטוח לנזקי איכות הסביבה, המקנה כיסוי לנזקים סביבתיים – בין אם מדובר בתאונת אנוש בלתי צפויה ובין אם הנזק נגרם באופן הדרגתי.

סוכנות רביבו מספקת גם שירותים פיננסיים מקיפים באמצעות מסלולי חיסכון רבים המותאמים לכל מבוטח. אם אתם לקוחות המעוניינים בהשקעה מניבה ובהבטחת תכנוניים עתידים, סוכני רביבו יפרשו בפניכם את כל הפתרונות המותאמים למצבים שונים בחיים: הגעה לגיל פרישה, מסחר בבורסה, קבלת כספיי פיצויים וכו'.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y