רוזן ביטוח

רוזן סוכנות לביטוח היא סוכנות לביטוח המנוהלת על ידי אריק רוזן המשמש כסוכן ביטוח מורשה. החברה מאפשרת רכישת פוליסות ביטוח ממגוון רחב של תחומים וממגוון רחב של ספקי ביטוח כמו מנורה, כלל, הפניקס, הראל וכדומה. 

החברה מציעה שירותי ביטוח רכב, ביטוח עסקים, ביטוח משרדים, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח משכנתא, ביטוח עובדים זרים, ביטוח תיירים ועוד שורה ארוכה של סוגי ביטוחים, וכל זאת באמצעות הפריסה הרחבה של החברה, והיכולת שלה לעבוד עם ספקי ביטוח גדולים המספקים לה את שירותי הביטוח הללו.


האם כדאי לעבוד עם רוזן ביטוח?

ובכן, היום אנחנו חיים בעידן שבו חברות הביטוח הישיר הולכות ונוגסות יותר ויותר נתח שוק מאותן סוכנויות ביטוח, בטענה שהשירות טוב יותר, מהיר יותר וזול יותר. יחד עם זאת, סוכנויות ביטוח כדוגמת רוזן ביטוח מודעות היטב למגמה זאת, ועושות מהלכים שונים על מנת להתמודד עם התחרות מצידן של חברות הביטוח הישיר הענקיות. לפעמים אתם יכולים לקבל הצעת מחיר זולה וטובה מאחת מחברות הביטוח הישיר, ולאחר שתציגו את ההצעה שלכם לסוכנות ביטוח פרטית, סוכנות הביטוח תוכל להציע לכם הצעה טובה יותר, מאחר והיא עובדת עם שורה של חברות ביטוח גדולות, ויכולה לעשות מעין מכרז מהיר בין כולן. בסופו של דבר, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שההצעה שתקבלו בסוכנות ביטוח כדוגמת רוזן ביטוח היא ההצעה הטובה ביותר שאפשר להשיג בקרב חברות הביטוח הגדולות. ישנה הנחה שחברות ביטוח ישיר אינן גובות עמלה, לעומת סוכני ביטוח הגובים עמלה על חשבון הלקוח. זו היא כמובן הנחה שגויה שחברות הביטוח הישיר מנצלות על מנת לשווק את עצמן. חברות ביטוח ישיר מרוויחות בדיוק כמו סוכנויות ביטוח קטנות, שתיהן מבוססות על גזירת עמלה עבור השירות שהן מספקות ללקוח. אף אחד עדיין לא הוכיח שהעמלה הנגבית על ידי חברות ביטוח ישיר, זולה יותר מאשר העמלה שנגבית על ידי סוכנויות ביטוח, אבל כולם חושבים שזו היא האמת.


האם החברה מציעה ביטוח רכב, וביטוח רכב לתקופות קצרות?

 חברת רוזן ביטוח אכן מציעה ביטוח לרכב. החברה מציעה למעשה את היכולת לבצע מכרז עבורכם, בכל פעם שאתם מבקשים לעשות ביטוח רכב. החברה תפנה לכל חברות הביטוח עימן היא עובדת ותבקש הצעת מחיר עבורכם, ותעניק לכם את ההצעה הזולה ביותר. לטענת החברה השירות שלה טוב יותר מחברות הביטוח הישיר, בעיקר ברגע שצריך את חברת הביטוח באמת. זאת מאחר וחברות הביטוח הישיר הן חברות רבות עוצמה, הנוהגות בהרבה מקרים בצורה דורסנית כלפי לקוחותיהם, בשימוש בשמאים "משוחדים", בקביעת תנאים שהלקוח לא יכול לעמוד בהם וכדומה. סוכנות ביטוח היא סוכנות שחשוב לה הקשר האישי עם הלקוח, ולו בכדי לשמר רמה גבוהה של עסקים, ולכן היא מציעה שירות טוב יותר, כך לטענת רוזן ביטוח. לגבי ביטוח רכב לתקופות קצרות, זה תלוי אם החברה עובדת עם חברת ביטוח גדולה המספקת אפשרות זאת. אם התשובה היא כן, אז תוכלו למצוא את האפשרות הזאת גם אצל רוזן ביטוח, בידקו והשוו.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y