שחם סוכנות לביטוח

 

שחם סוכנות לביטוח מספקת שירותי ביטוח מתקדמים ופתרונות פיננסים מניבים במשך ארבעה עשורים ומקנה לקוחותיה שירות מקצועי, אמין ומשתלם

שחם סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1972 ומאז ועד היום מספקת שלל פתרונות ביטוח ופיננסים ללקוחות מרוצים, הנהנים משקט נפשי ומביטחון כלכלי איתן. הסוכנות שואפת לממש את חזונה בכל הקשור לטובת הלקוח ובני משפחתו ופועלת ללא הרף על מנת לקדם את רווחת הפרט ולספק לו את המיטב מתוך תמהיל המוצרים הרחב.

שחם ביטוחים, המהווה חברת בת של קבוצת מגדל, נחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. לאורך ארבעת העשורים בהם היא פועלת, משמשת הסוכנות משענת יציבה הן להצלחה אישית והן להצלחה כלכלית. החל מפגישת הייעוץ הראשונה, זוכה המבוטח ליחס חם, תומך ומשפחתי ולהכוונה תמידית המושתת על ערכים של נאמנות, שקיפות ומקצועיות לאורך כל הדרך. זאת באמצעות 260 סוכנים ותיקים, שמודעים לכל רמות הסיכון הקיימות ורואים בלקוח שותף פעיל בעשייה פורה אל עבר עתיד טוב יותר. צוות סוכני שחם ביטוח מקפיד בכל עת להעניק ליווי אישי צמוד למבוטח, ללא שימוש במונחים מבלבלים ונטול כל אינטרסים.

סוכנות שחם לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמרכיבה אותה וגורסת כי לכל מבוטח  דרישות ייחודיות וצרכים שונים ממשנהו. לכן, בנויה הסוכנות לפי מתכונת ה-One Stop Shop המספקת קשת פתרונות מתקדמים ומגוונים, המותאמים לפי מידותיו האישיות של כל לקוח. לרשות לקוחות סוכנות ביטוח שחם עומדות שלל פוליסות משתלמות תחת קורת גג אחת, המספקות מענה לצרכים שונים במגוון תחומי החיים. בין פתרונות הביטוח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח דירה ורכוש, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח עסק ועוד.

לצד אלו, מציעה שחם סוכנות לביטוח מגוון שירותים פיננסים מניבים המאפשרים לנהל את הכסף בתבונה ואף להגדיל את ערכו באמצעות אפיקי השקעה משתלמים. זאת הודות לצוות המיומן של סוכנות שחם, המתמחה בהתאמת הפתרונות השונים ומבצע מיפוי מעמיק לצרכי הלקוח בהווה ובעתיד, בהתאם לשינויים הרגולטורים האופייניים לתחום. בנוסף, מפעילה ביטוח שחם את המרכז לניהול פרישה, המאפשר לתכנן בקפידה את החיים במהלך תקופת הגמלאות ובמטרה לממש את התוכניות העתידיות. בין ההיצע שמוגש לרשות הלקוחות: ניהול תיקי השקעות, הכוונה תעסוקתית, איתור כספים אבודים ועוד פתרונות לפרישה שיכינו את הקרקע לקראת הפרק החדש בחיים.

על מנת להגשים את חזונה ולספק מענה מקיף וייחודי לכל לקוח, סוכנות שחם משתפת פעולה עם מיטב חברות הביטוח בארץ: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, כלל ביטוח,AIG  ישראל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים ושירביט חברה לביטוח. כמו כן, פועלת הסוכנות עם גופים פיננסים מובילים, בהם: מגדל שוקי הון, ד"ש ניהול קופות גמל, אקסלנס נשואה, אלטשולר שחם ועוד. הקשרים ההדוקים עם חברות מובילות אלו מאפשרים למבוטחי שחם סוכנות לביטוח ליהנות ממיטב הכיסויים בהתאמה אישית, משירות בלתי מתפשר עד לשביעות רצון מקסימאלית ומהתחדשות מתמדת עד לקידום הפרט ובני משפחתו.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y