שלם דר סוכנות לביטוח

שלם דר סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1955 ומאז ועד היום מעניקה ללקוחותיה שפע פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים תחת קורת גג אחת, בשילוב ערכים של מסירות, שקיפות ומקצועיות לאורך כל הדרך. הסוכנות שגיבשה תפיסת עולם עסקית המבוססת בעיקרה על ראיית טובת הלקוח, ממוקמת בירושלים אך מעניקה שירות בפריסה ארצית למגוון לקוחות מרוצים.

ניסיון של למעלה מ-55 שנה, צוות מיומן שרואה בלקוח שותף מלאה בעשייה והיצע רחב של פתרונות מתקדמים, העניקו לסוכנות עוצמה רבה ביחס ליתר המתחרות בשוק. כבר החל מהייעוץ הראשוני, הצוות של שלם דר סוכנות ביטוח ילווה את הלקוח במטרה להכיר את אורח חייו וצרכיו, עד להתאמה מקסימאלית של המוצרים השונים שיבטיחו איכות חיים טובה יותר.

בזכות הערכים האיתנים שמלווים את סוכנות ביטוח שלם דר מאז היווסדה, נהנים לקוחות הסוכנות משקט נפשי ועתיד בטוח יותר. לבחירת המבוטחים מגוון פתרונות ביטוח מתקדמים בכל תחומי החיים המוצעים במחירים אטרקטיביים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח ימי. לצד ההיצע הביטוחי, מציעה הסוכנות שירותים פיננסים מניבים, תוך מיפוי הצרכים העתידיים של הלקוח ומעקב צמוד אחר השינויים האופייניים לתחום, עד למציאת אפיק ההשקעות המשתלם ביותר. כמו כן, מתמחה סוכנות שלם דר במתן פתרונות לפרישה, שיאפשרו לצאת לגמלאות בראש שקט ולהתחיל תקופה חדשה בחיים ברגל ימין.

הן הלקוחות הפרטיים והן הלקוחות העסקיים זוכים למענה המקיף ביותר שעונה על כל הדרישות. זאת הודות לשיתוף הפעולה הפורה של ביטוח שלם דר עם חברות ביטוח מובילות בארץ, בהן ניתן למנות את מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח והפניקס חברה לביטוח.

לפני הכל, שלם דר ביטוחים דואגים לעתידכם ולעתיד היקרים לכם ומציעים להיערך מבעוד מועד לקראת מקרים בלתי צפויים באמצעות ביטוח חיים. פוליסה חיונית זו תעניק כיסוי במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח ותשמש כרשת ביטחון כלכלית. רובנו נוטים להימנע ממחשבות על הבלתי צפוי ועל מוות וכסף בנשימה אחת. לכן, צוות הסוכנים המיומן של שלם דר ביטוח יבצע ברגישות תחקיר מעמיק ומיפוי הצרכים העתידיים של משפחת הלקוח, עד למציאת הכיסוי המשתלם ביותר שיסייע להסתגל למציאות החדשה.

כדי שתהיו בטוחים ומבוטחים במהלך כל נסיעה על הכביש, סוכנות לביטוח שלם דר מציעה לכם לרכוש פוליסת ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי, שתעניק כיסוי לכם הנהגים, לנוסעים ברכבכם ולנכס היקר לליבכם. בשל השכיחות של הפוליסה, מומלץ לרכוש ביטוח רכב בסוכנות אמינה, שתבטיח מענה אמין, מהיר ומקצועי במקרה הצורך. לבחירתכם שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח יקבע בהתאם לסוגו ובהסתמך על קריטריונים שונים, בהם: גיל הנהג, שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג ועוד.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y