שילת סוכנות לביטוח

שילת סוכנות לביטוח פנסיוני וכללי חרטה על דיגלה לספק מענה אישי, מקצועי ומקיף לכל לקוחותיה, במטרה להבטיח עתיד בטוח ושקט יותר. מאז הקמתה בשנת 2006, הסוכנות מקפידה לספק לכל מבוטח שלל פתרונות מתקדמים ושואפת להעניק לו את השירות הטוב ביותר בתחום.

 

על מנת להבטיח לקהל הלקוחות שירות ללא פשרות, סוכנות ביטוח שילת מונה צוות מקצועי שפועל בכל עת עם יד על הדופק ובהתאם לשינויים הדינאמיים האופייניים לתחום. לכן, החל מהייעוץ הראשוני, צוות סוכנות שילת יספק את מיטב הפתרונות המשתלמים ביותר עבור הלקוח, במקסימום התאמה ובמינימום עלות. כדי להבטיח מענה ראוי, מהיר ומקצועי פועלת הסוכנות עם חברות ביטוח מובילות בארץ: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים וריאלפיקס פיננסים.
 
סוכנות לביטוח שילת גאה במגוון לקוחותיה המרוצים, שנהנים משירות אמין בפריסה ארצית ומשפע פתרונות מתקדמים תחת קורת גג אחת. בין פתרונות הביטוח המותאמים למגוון צורכי החיים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא. במטרה לאפשר ללקוח להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין, מוצעים בסוכנות פתרונות לפרישה שייסעו בניהול פיננסי נכון, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגל עד כה. כמו כן, ניתן ליהנות משלל שירותים פיננסים מניבים בהשקעה נבונה. זאת הודות לצוות המיומן של שילת ביטוח, שמכיר את העולם הפיננסי על בוריו, מבצע מיפוי מעמיק לצרכים העתידיים של הלקוח, ממליץ על אפיקי השקעה משתלמים ומעדכן באשר לשינויים בתחום.

בנוסף, לרשות לקוחות ביטוח שילת מוצעים שירותים נוספים המאפשרים ליהנות מביטחון כלכלי איתן: הנדסה פיננסית המאפשרת להגדיל את החיסכון לטווח ארוך, כירוגיה פיננסית המסייעת להתעמת עם ריביות סמויות ולהרוויח כסף, ליווי לקיחת משכנתא לאורך כל הדרך, הלוואת אקספרס בנקאיות בהסדרים נוחים ועוד. 

שפע הפתרונות שמותאמים אישית לכל לקוח, השירות האדיב חסר הפשרות והצוות המיומן שפועל במקצועיות, זיכו את סוכנות שילת בתעודות הצטיינות והוקרה מחברות הביטוח מגדל, כלל ביטוח, הפניקס ומנורה מבטחים.


שילת ביטוחים דואגים בראש ובראשונה
לרווחת משפחת הלקוח ומציעים ביטוח חיים מקיף. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח, פוליסה חיונית זו תאפשר למשפחה להתמודד עם נטל כלכלי בלתי צפוי. בשל הקושי לחשוב על אסונות וכסף בנשימה אחת, סוכני ביטוח שילת יתאימו ברגישות יתרה פוליסת ביטוח חיים, המותאמת לצרכים העתידיים של משפחת הלקוח במטרה לסייע בהסתגלות למצב החדש.

כדי לאפשר ללקוחות להרגיש בטוחים בכל נסיעה על כל כביש, שילת סוכנות לביטוח מציעה פוליסת ביטוח רכב בהתאמה מקסימאלית ובמחיר משתלם. לרשות הלקוח ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' המספקים הגנה מרבית לנהג, לנוסעים ברכב ולאחד הנכסים היקרים לליבכם.

 

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y