תמהיל סוכנות ביטוח חיים

לקוחות תמהיל סוכנות לביטוח חיים צועדים לעבר עתיד טוב יותר, הודות למגוון פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים ומקיפים במחירים אטרקטיביים.

 

יחס אישי, מקצועיות ללא פשרות והגינות תמידית הם הערכים האיתנים עליהם נשענת תמהיל סוכנות לביטוח חיים. הסוכנות, שהוקמה בשנת 2000, מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ומתן מענה מקיף בצרכי ביטוח שונים, המקנה ללקוחותיה ולבני משפחתם יציבות כלכלית – הן בהווה והן בעתיד.

שלוש שנים לאחר היווסדה, הצטרפה סוכנות תמהיל לקבוצת הביטוח שגיא-יוגב – חברת בת של מגדל הוותיקה, הנחשבת למובילה בתחומי הביטוח והפיננסים. העוצמה הכלכלית של קבוצת שגיא-יוגב והצוות הייחודי והמיומן של תמהיל, התאגדו יחדיו ואפשרו ללקוח ליהנות משירות חסר תחרות וממחירים אטרקטיביים ביחס לסוכנויות האחרות הפועלות בשוק.

תמהיל סוכנות לביטוח מודעת למעמד הבלתי מעורער של הלקוח ומחשיבה אותו כשותף מלא בעשייה הפורה. זאת הודות לצוות תמהיל המנוסה, המונה סוכני ביטוח מקצועיים שמעניקים את השירות באופן ישיר לכל מבוטח, תוך שמירה על ערכים של שקיפות ואובייקטיביות.   

כדי לספק מענה לכל לקוח ולקוח, פועלת סוכנות תמהיל עם חברות הביטוח המובילות בארץ, בהן: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח והפניקס חברה לביטוח. כך, מסוגלת תמהיל להציע מגוון פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות, ביטוח רכב ועוד. בנוסף, מספקת תמהיל מענה לשירותים פיננסים וערוצי חיסכון שונים, שיותאמו לדרישות פרופיל המבוטח וייסעו לו בצבירת רווחים גדולים בעתיד.

ההיצע הביטוחי המגוון, המענה המקיף והלקוחות המרוצים של תמהיל סוכנות לביטוח חיים, דירגו אותה כאחת הסוכנויות המובילות בישראל. מעמד זה הביא את תמהיל להשתייך למועדון הפלטינה ונבחרת החלומות של מגדל ולמועדוני הסוכנויות המובילות של פניקס וכלל פיננסים.

סוכנות ביטוח תמהיל, מציעה ללקוחותיה פוליסת ביטוח חיים, המאפשרת הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מוות. בשל הרגישות והקושי לחשוב בנשימה אחת על אסונות וכספים, מומחי הסוכנות יבצעו תחקיר אישי ומעמיק ללמידת צרכי הלקוח ומשפחתו – עד למציאת פוליסה מקיפה ומשתלמת, שתענה על כל הדרישות ותסייע להסתגל למציאות החדשה ללא צורך בשינוי רמת החיים. חשוב לזכור כי ככל שרכישת פוליסת ביטוח חיים תתבצע מוקדם יותר, כך ניתן לחסוך יותר כסף ולהבטיח ליקירכם ביטחון כלכלי בעתיד.

מכיוון שביטוח בריאות ממלכתי לא תמיד מעניק את הכיסוי הנדרש ולפעמים המציל חיים, סוכנות תמהיל מציעה ביטוח בריאות המותאם לאורח חייו ומצבו הבריאותי של המבוטח. פוליסה חיונית זו מבטיחה במקרה הצורך מענה ראוי לבעיות בריאותיות שונות: כיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות, השתלות, ניתוחים מחוץ לגבולות הארץ וכו'.

 

תמהיל סוכנות לביטוח חיים מציעה למבוטחיה מגוון פתרונות פרישה שיאפשרו לצאת לתקופת הגמלאות בראש שקט. צוות הסוכנות המיומן ישמח למפות את צרכי הלקוח בהווה ובעתיד, עד ליצירת תמהיל אישי וייחודי לניהול נכסים פיננסים, שיאפשר להגשים תוכניות וחלומות.

בנוסף, מציעה סוכנות תמהיל שירותים פיננסים, שיאפשרו לברור בין מגוון אפיק ההשקעה וחיסכון, במטרה לשמור על הערך ואף להעלות  אותו עד מועד ניצולו. זאת הודות למיטב אנשי תמהיל המכירים את העולם הפיננסי על בוריו, תוך התחשבות בדינאמיות המאפיינת את התחום, מיפוי הצרכים העתידיים של הלקוח ומשפחתו, מעקב צמוד אחר שינויים במצב האישי והכלכלי של המבוטח ועדכון שוטף על אפיקי ההשקעות השונים.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y