יוניפיין סוכנות לביטוח חיים

סוכנות יוניפיין מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון פתרונות ביטוחיים ופיננסים, ומעניקה ללקוח מענה אישי ומקצועי באמצעות צוות מיומן ומערכות מתקדמות

 

יוניפיין היא סוכנות ביטוח בבעלות עצמאית, שנוסדה בשנת 2000 ומאז מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון פתרונות ביטוחיים ופיננסים, בהם: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח משכנתא, מסלולי חיסכון פנסיוני ועוד. יוניפיין מספקת ללקוחותיה מענה מקצועי, לצד יחס אישי ואופטימאלי המותאם ככל שניתן לצרכי המבוטח. כמו כן, תפיסת העולם העסקית של סוכנות יוניפיין מבוססת על הכרה בלעדית עם הלקוח וראייתו כשותף מלא ופעיל לאורך כל הדרך.

 

הצוות המונה את סוכנות יוניפיין מורכב מ-30 אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים, שבאמצעות מערכות תפעול מתקדמות ויחס אישי בלתי מתפשר מספקים ללקוח מענה מקצועי ומקיף. בנוסף, יוניפיין ערה לכל אותם שינויים רגולטורים רבים, ולפיכך מציעה מגוון פתרונות ביטוחיים ופיננסים המותאמים למציאות הדינאמית. אלו מתאגדים יחדיו ומדרגים את יוניפיין כאחת מחברות הביטוח המובילות בארץ.

לא רק לקוחות הסוכנות מדרגים את יוניפיין כמובילה בתחומה. מדי שנה מקבלת הסוכנות ציונים לשבח מחברת הביטוח הוותיקה מגדל. כמו כן, סוכנות יוניפיין חברה מזה מספר שנים במועדון פלטינום היוקרתי של חברת כלל ביטוח.

כדי לספק ללקוח מענה מקיף הן בתחום הביטוחי והן בתחום הפיננסי, יוניפיין מעמידה לרשותו קשת רחבה של פתרונות על ידי ייצוג חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס, הראל ופסגות.

בין הפוליסות המשתלמות, מציעה יוניפיין ללקוחותיה ביטוח חיים המכונה גם ביטוח ריסק. פוליסה זו תכסה מקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מוות ותבטיח מקור כלכלי ליקירך, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגלו עד כה. כך, במקרה אסון בו תאלץ המשפחה להתמודד עם אובדן רגשי ונטל כלכלי, סוכנות הביטוח יוניפיין תעניק תשלום כספי שנקבע מראש ובכך תסייע להסתגל במהירות למציאות החדשה. החל מפגישת הייעוץ לרכישת הפוליסה, מומחי הסוכנות יבצעו תחקיר מעמיק ללמידת צרכי הלקוח ומשפחתו, עד ביצוע התאמה מדויקת לביטוח חיים שיענה על כל הדרישות.

לרשות המבוטחים בחירה בין שלושה סוגי פוליסה:

– ביטוח ריסק למקרה מוות המבטיח קבלת פיצוי חד פעמי כתוצאה ממות המבוטח.
– ביטוח ריסק לאנשים המוגדרים בארגון כאנשי מפתח, המעניק כיסוי לחברה במקרה נכות תמידית או מוות.
– ביטוח שותפים בחברה המוענק במקרה בו נפטר אחד מהם. הכיסוי מבטיח פיצוי כספי למשפחת המנוח המשקף את שווי חלקו בשותפות, כאשר החברה תמשיך להתקיים כלכלית כפי שהיתה רגילה עד כה.

יוניפיין חושבת גם על עתידכם ומציעה מגוון מסלולי חיסכון שיותאמו לצרכיך ולצרכי משפחתך, הודות לאמצעים טכנולוגים, הכוונה אישית וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.שירותים פיננסים שמציעה סוכנות יוניפיין לכלל לקוחותיה:  ניהול תיקי השקעות, מסחר אישי בבורסה ופיתרונות פיננסיים לטווחי זמן קצרים או ארוכים. כמו כן, הסוכנות מודעות לחשיבות חיסכון בתקופת הפרישה, ומציעה חיסכון פנסיוני היכול לכלול אחת או יותר מהתוכניות הבאות: קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y