סוכנות בטוח ורענן שיווק פנסיוני וביטוח

סוכנות בטוח ורענן שיווק פנסיוני וביטוח, המתמחה בביטוח בריאות ותוכניות פנסיוניות, שמה לה למטרה לספק מענה מקצועי, אישי ומשתלם לכל לקוח, במטרה להבטיח לו ולבני משפחתו שקט נפשי ועתיד כלכלי בטוח יותר. זאת בשילוב ערכים של מקצועיות, הגינות, ומסירות עליהם נשענת הסוכנות ובהתבסס על המציאות הדינאמית המאפיינת את שוק הביטוחים.

 

מתוך גישה הגורסת כי כל מבוטח שונה ממשנהו ולו דרישות ייחודיות, הצוות המיומן של סוכנות לביטוח בטוח ורענן חרט על דיגלו לספק תמהיל מוצרים מתקדם במחיר משתלם, התואם באופן מקסימאלי לצרכי הלקוח ובהתחשב בשינויים שעלולים לפקוד את המבוטח בכל עת. זאת מתוך שאיפה להפוך את עולם הביטוח לנהיר יותר באמצעות מונחים נגישים ופתרונות נטולי אינטרסים, שימנעו מהמבוטח לרכוש פוליסות בעלויות גבוהות, שלא בהכרח מותאמת לצרכיו העתידיים. לכן, החל מהייעוץ הראשוני יזכה המבוטח לליווי צמוד ויוכר בשמו הפרטי בסוכנות חמה ומשפחתית.

 

כדי להגשים את חזונה ולהציע לכל מבוטח תמהיל מוצרים מתקדם במקסימום התאמה ובמינימום עלות, סוכנות ביטוח בטוח ורענן מתמחה במתן פתרונות ביטוח ופיננסיים, התואמים לצרכי הלקוח ומספקים בעת הצורך מענה מקיף במגוון תחומי החיים. בין פתרונות הביטוח המרוכזים תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות. כמו כן, מעניקה הסוכנות שירותים פיננסיים מניבים, המאפשרים ללקוח לנהל נכון את כספו ואף להגדיל את ערכו, הודות לצוות המיומן של בטוח ורענן שמכיר את שוק ההון על בוריו ומודע לכל רמות הסיכון השונות.

בטוח ורענן ביטוחים מתמחה בתוכניות פנסיוניות. מייסד הסוכנות מאיר שטיינר, מומחה לצרכי גיל הפרישה והצוות המיומן של סוכנות בטוח ורענן, מעניקים ייעוץ מקצועי והכוונה אישית לקראת הפרישה לגמלאות ובמהלך התקופה החדשה, המהווה צומת משמעותי בחיים המצריך מיפוי מעמיק וחשיבה עתידית על מימוש התוכניות. לכן, על מנת שמבוטחי הסוכנות יוכלו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ובידיעה כי הם יכולים להישען על בסיס כלכלי איתן, מציעה הסוכנות מגוון פתרונות לפרישה שיסייעו בהסתגלות לתקופה החדשה. זאת באמצעות ניהול מיטבי במינימום חיובי מס של ההון שנצבר במרוצת השנים וכמובן שמירה על אורח חיים בריא וחיובי.

 

בטוח ורענן סוכנות לביטוח גאה באוכלוסיית הלקוחות שמונה אותה – עצמאיים, שכירים, חברות הייטק ועוד מגוון מבוטחים שנהנים מליווי מקצועי, צעד אחר צעד אל עתיד טוב יותר. בנוסף, מבוטחי הסוכנות נהנים משירות מתקדם, אישי ומקיף הודות לשיתוף פעולה פורה של הסוכנות עם חברות ביטוח מובילות בארץ: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח ומנורה מבטחים.

בראש ובראשונה, בטוח ורענן ביטוח דואגת לבריאות הלקוח ובני משפחתו ומציעה ביטוח בריאות פרטי, שבניגוד לדעה הרווחת מסתכם בתשלום לא גבוה ואף מבטיח מענה מקיף לבעיות בריאותיות שונות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. בנוסף, ביטוח בטוח ורענן מחויב לסייע ללקוחות להיערך מבעוד מועד לפיתרון ראוי במקרה של אסון באמצעות פוליסת ביטוח חיים. פוליסה חיונית זו תעניק הגנה פיננסית איתנה ותאפשר הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח.

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y