סוכנות ביטוח ירון כהן

סוכנות ביטוח ירון כהן השייכת לקבוצת שגיא-יוגב (חברת-בת של מגדל חברה לביטוח בע"מ), צועדת יחד עם לקוחותיה כבר 20 שנה אל עבר עתיד בטוח יותר. הסוכנות חרטה על דיגלה לספק מוצרים מתקדמים בתחום הביטוח והפיננסים המותאמים אישית לדרישות כל לקוח ולקוח. זאת מתוך רצון להפוך את עולם הביטוח והפיננסים לנגיש וזמין יותר ולמנוע מהמבוטח לרכוש פוליסת ביטוח בעלות גבוהה, שלא בהכרח מותאמת לדרישותיו ולצרכיו העתידיים.

סוכנות ביטוח ירון כהן ממוקמת בחיפה אך מעניקה שירות מקצועי בפריסה ארצית. כדי לממש את חזונה ולענות על כל דרישות המבוטחים, מונה הסוכנות צוות מיומן מהשורה הראשונה, המטפח קשרים אדוקים עם מגוון אנשי מקצוע, בהם: עורכי דין, יועצים ארגוניים, יועצים כלכליים ורואי חשבון. שיתוף הפעולה הפורה מקנה לסוכנות עוצמה רבה ביחס למתחרות בשוק ויכולת לספק את הפתרונות המתקדמים, המקצועיים והמותאמים ביותר לפרופיל הייחודי של הלקוח.

לפי התפיסה העסקית של ביטוח ירון כהן, טובת הלקוח היא תמיד במקום הראשון. לשם כך, מבוטחי הסוכנות נהנים בכל עת משפע פתרונות וממענה מהיר, מקצועי ואישי של חברות הביטוח המובילות בארץ: מגדל, מנורה מבטחים, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח והפניקס חברה לביטוח. כך, נהנים לקוחות הסוכנות מביטחון כלכלי איתן של מיטב חברות הביטוח, לצד יחס אישי ומחירים אטרקטיביים.

סוכנות ביטוח ירון כהן דואגת להתאים את מוצריה באופן מדויק לצרכי הלקוחות – החל מלקוחות פרטיים ועד חברות רחבות היקף. בין מוצרי הביטוח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסקי, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא. כמו כן, מוצעים ללקוחות הסוכנות פתרונות פנסיה ופיננסים מניבים, המבטיחים הכנסה עתידית נבונה.

ביטוח ירון כהן דואג ללקוחותיו מהרגע שבו מונחת הרגל על דוושת הגז, בכל נסיעה ובכל עת.
כדי להגן על אחד הנכסים החשובים ביותר, מציעה הסוכנות פוליסת ביטוח רכב המתחלקת לשלושה סוגים שונים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. אלו יבטיחו שירות אמין, מהיר ומקיף ברגע האמת – בין אם אתם ממתינים לגרר ובין אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה.

לקוחות ביטוח ירון כהן בטוחים ומבוטחים גם מחוץ לגבולות הארץ. לא משנה אם אתם עולים על המטוס למטרות טיול או למטרות עסקים, ביטוח נסיעות הוא צעד הכרחי המבטיח חופשה בראש שקט. צוות הסוכנים של ירון כהן ישמח להתאים את הפוליסה בהתאם לאופי הנסיעה, שתעניק כיסוי רפואי מקיף שעלול להגיע לסכומי עתק ואף כיסוי למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה. 

לצד קשת הפתרונות הביטוחיים, מציעה סוכנות ירון כהן גם שירותים פיננסיים באמצעות מסלולי חיסכון רבים המותאמים לכל מבוטח. לקוח המעוניין בהשקעה נבונה, יעבור מיפוי מקיף הכולל סקירה של נכסיו הפיננסים, סקירת החברות השונות וייעוץ רלוונטי בהתאם לסוג ההשקעה. זאת במטרה לאפשר ללקוח להבטיח תכנוניים עתידיים ולסייע לו לנהל נכון את כספו, לשמור על ערכו ואף להעלות אותו עד מועד ניצולו. בנוסף, ביטוח ירון כהן מזמין את לקוחותיו לגלות את כל היתרונות של קרן השתלמות – חיסכון גמיש, מניב ואטרקטיבי לתקופה של שש שנים שבסופו ניתן ליהנות מרווח משתלם ופטור ממס.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y