יובלים סוכנות לביטוח

יובלים סוכנות לביטוח מספקת מגוון שירותים מתקדמים ומניבים בתחום הביטוח והפיננסים, תוך שימת דגש על התאמה אישית, מענה מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך

יובלים סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1999 ומאז ועד היום מלווה את לקוחותיה במסירות, הגינות ושקיפות לאורך כל הדרך. הסוכנות שממוקמת בכפר סבא, מעניקה מענה בפריסה ארצית בתחום הביטוח והפיננסים, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים – כולם נהנים משירותים מתקדמים ומניבים. זאת הודות לצביונה הייחודי ותפיסת עולמה של סוכנות יובלים, המבוססת על הכרה בלעדית בטובת הלקוח, במיוחד בזמנים קשים בהם יש לספק הגנה איתנה עד למימוש מרבי של כל הזכויות.

הצוות המיומן של סוכנות ביטוח יובלים שואף להעניק לכל מבוטח את השירות הטוב והמתקדם ביותר, דווקא במציאות הדינאמית בה אנו חיים. לקוחות הסוכנות מוכרים בשמם הפרטי וזוכים לאווירה משפחתית חמה ותומכת, בשאיפה לספק ליווי צמוד מסביב לשעון וכמובן בעתות מצוקה. החל מהייעוץ הראשוני, מבוטחי סוכנות יובלים לביטוח יקבלו ייעוץ נהיר בגובה העיניים, נטול מונחים לא ברורים, שעלולים להניע לרכישת מוצרים שכלל אינם תואמים לצרכיו של הלקוח ועשויים להסתכם בסכומי כסף גדולים.

על מנת להתאים את הפתרונות המשתלמים ביותר, שיענו על כל הדרישות הייחודיות ויבטיחו עתיד בטוח יותר ללקוח ולמשפחתו, יובלים ביטוחים מעמידה לרשות המבוטח תמהיל מוצרים מגוון ומתקדם. בין פתרונות הביטוח שמעניקים הגנה, ביטחון ותמיכה חסרת פשרות, ניתן למנות פוליסות בהתאמה אישית בכל תחומי החיים: ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. לצד ההיצע הביטוחי, מספקת סוכנות לביטוח יובלים שירותים פיננסים שעשויים לסייע למבוטח לצבור רווחים מניבים, מסלולי חיסכון המיועדים לסוגי השקעות שונים ושפע פתרונות פרישה שיבטיחו קרקע יציבה, דווקא בצומת חשוב זה של החיים.

מתוך גישה הגורסת כי לכל לקוח צרכים שונים ממשנהו, יובלים ביטוח עומלת מסביב לשעון עד אשר ימצאו הפתרונות המשתלמים ביותר לרווחת הלקוח ובני משפחתו. לשם כך, פועלת הסוכנות עם מיטב חברות הביטוח: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שומרה חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח.

יובלים סוכנות ביטוח רואה עצמה מחויבת לרווחת הלקוח ובני משפחתו ומציעה פוליסת ביטוח חיים, שתאפשר להתמודד עם הנטל הכלכלי במקרים בלתי צפויים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. פוליסה זו המבטיחה המשכיות כלכלית יציבה, תותאם ברגישות יתרה להנחיות המשפחה, באמצעות מיפוי מעמיק והוגן ללמידת הצרכים העתידיים, בכדי שלא יידרש שינוי ברמת החיים שהיתה נהוגה טרם האסון.

כדי שלקוחותיה יהיו בטוחים ומבוטחים על כל כביש, ביטוח יובלים מציעה פוליסת ביטוח רכב, המעניקה כיסוי מיטבי במחיר משתלם. לבחירת הלקוח פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות אמין, הוגן ומהיר בזמן אמת. חשוב לציין כי בשל השכיחות של פוליסת ביטוח רכב, רצוי לרכוש אותה בסוכנות אמינה שתבטיח כיסוי ראוי ומקיף לנהג, לנוסעים ברכב ולאחד הנכסים היקרים ביותר לאדם המודרני.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y