סוכנות ביטוח זאב נוי

סוכנות ביטוח זאב נוי הוקמה בשנת 1987 ומאז חורטת על דגלה להעניק לכל לקוחותיה פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים מתקדמים במחירים אטרקטיביים. זאב נוי, מקים הסוכנות, חבר לקבוצת שגיא יוגב בשנת 2003 והשניים התאחדו לסוכנות אחת בעלת עוצמה רבה ביחס ליתר המתחרות בשוק. שילוב מנצח זה, תרם לשפע לקוחות מרוצים, שנהנים משירות מקצועי, יחס אישי ועתיד בטוח יותר.

כבר למעלה משני עשורים סוכנות לביטוח זאב נוי נשענת על ערכים של מקצועיות, אחריות ושקיפות מלאה. הסוכנים המיומנים של זאב נוי ביטוח עומלים מסביב לשעון לקידום רווחת הפרט ואף רואים בלקוח שותף מלא בעשייה, שביטחונו האישי והכלכלי קודם לכל. זאת במטרה להקנות למבוטח ולבני משפחתו הגנה מרבית ושקט נפשי שכל כך הכרחיים במציאות הדינאמית בה אנו חיים.  

סוכנות ביטוח זאב נוי גאה במגוון הלקוחות שמרכיב אותה – לקוחות פרטיים, בתי עסק עצמאיים, חברות הייטק ועוד מבוטחים שנהנים משפע פתרונות מתקדמים תחת קורת גג אחת. צוות ביטוח זאב נוי גורס כי לכל לקוח צרכים שונים ולכן מפנה את כל משאביו עד מציאת מענה מקיף וייחודי, המותאם באופן מקסימאלי לדרישות המבוטח. לשם כך, מוצעים בסוכנות פתרונות בתחום ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי – כולם יבטיחו שתהיו מבוטחים ובטוחים בכל זמן.

כדי להציע את מיטב הכיסויים למבוטח המותאמים אישית לצרכיו הייחודים, פועלות זאב נוי סוכנות לביטוח עם חברות ביטוח מובילות בישראל: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ואליהו חברה לביטוח. כמו כן, מספקת הסוכנות פתרונות לפרישה שיאפשרו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ומגוון שירותים פיננסים מתקדמים שיסייעו ליהנות מערוצי השקעה מניבים.

עם הצלחה אי אפשר להתווכח. שיתוף פעולה פורה של הסוכנות עם מגוון חברות ביטוח וגופים פיננסים, תרם גם הוא להצלחתה של נוי שגיא-יוגב, שחברה מזה חמש שנים במועדון "נשיאים של כבוד" של חברת מגדל הוותיקה.

זאב נוי ביטוחים מודעים לקושי שטמון במחשבות על אסונות, אך עם זאת מחויבים להיערך אליהם מבעוד מועד באמצעות פוליסת ביטוח חיים, שתספק מענה כספי ראוי ליקירכם במקרי אסון לא צפויים – נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. החל מהחלטת הלקוח לרכוש ביטוח חיים, יוצמד אליו סוכן מקצועי, שיסקור ברגישות את צרכיו של המבוטח ושל משפחתו. זאת במטרה להתאים רשת ביטחון כלכלית איתנה, שתענה על כל הדרישות העתידיות ותסייע למשפחה להסתגל למצב החדש, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגלו עד כה.

ביטוח זאב נוי דואג לדבר החשוב ביותר לא אין מחיר – בריאות. אם אינכם מסתפקים בביטוח בריאות ממלכתי ורוצים להבטיח את עתידכם בעיקר במצבי חירום, מומלץ לרכוש ביטוח בריאות פרטי, שיספק מענה ראוי לכל הבעיות הבריאותיות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. כמו כן, מציעה הסוכנות ביטוח סיעודי להבטחת ליווי צמוד ומקורות מימון רבים להם נזקק חולה סיעודי.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y