זהר את נאמן סוכנות לביטוח

 

זהר את נאמן סוכנות לביטוח מספקת כבר למעלה מ-16 שנה מענה מקיף בתחום הביטוח והפיננסים, למגוון לקוחות שנהנים משירות מקצועי, יחס אישי ומחירים משתלמים

זהר את נאמן סוכנות לביטוח מעניקה למבוטחיה מענה אישי, מקצועיומקיף בכל תחומי הביטוח והפיננסים כבר למעלה מ-16 שנה. משרדי הסוכנות ממוקמים בפתח תקווה ובמושב כנף ברמת הגולן, אך מגוון לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ נהנים משירות ללא תחרות, במקסימום התאמה ובמינימום עלות. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת בעיקרה על קידום רווחת הפרט וראיית טובת הלקוח, שזוכה לבחור את המיטב מתוך תמהיל המוצרים המתקדם והמשתלם שמציעה זוהר את נאמן.

סוכנות לביטוח זהר את נאמן גורסת כי לכל לקוח דרישות ייחודיות וצרכים שונים ממשנהו. לכן, החל מהייעוץ הראשוני יזכה כל מבוטח לליווי אישי צמוד ונטול אינטרסים, עד למציאת הפוליסה שתבטיח עתיד טוב יותר וביטחון כלכלי איתן לו ולבני משפחתו. לרשות הלקוחות עומדות שלל פוליסות משתלמות תחת קורת גג אחת, העונות לצרכים שונים במגוון תחומי החיים. בין מוצרי הביטוח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח חקלאי, ביטוח אחריות מקצועית למקצועות הספורט, ביטוח אחריות מקצועית לרפואה משלימה.

סוכנות ביטוח זהר את נאמן מציעה גם שירותים פיננסים מניבים שיאפשרו לנהל את הכסף נכון ואף להגדיל את ערכו. זאת הודות לצוות המיומן של הסוכנות, שמכיר את שוק ההון על בוריו ומתמחה בהתאמת ערוצי השקעה ואפיקי חיסכון, בהתבסס על צרכי הלקוח ובאמצעות מעקב שוטף אחר השינויים שחלים בתחום. זהר את נאמן ביטוח מציעה למבוטחי הסוכנות גם שפע פתרונות לפרישה, שיסייעו להתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין ולהגשים תוכניות עתידיות.

על מנת לספק מענה ראוי לכל לקוחות הסוכנות – פרטיים ועסקיים, זהר את נאמן סוכנות ביטוח משתפת פעולה עם חברות ביטוח מובילות בארץ, שמעניקות את הפתרונות המתקדמים ביותר המותאמים לדרישות הלקוח וסוללים את הדרך אל עבר עתיד טוב ובטוח יותר. בין החברות המיוצגות: מגדל חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, AIG ישראל, מנורה מבטחים, אליהו חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח.

מעל הכל, זהר את נאמן סוכנות לביטוח דואגת לדבר החשוב ביותר לו אין מחיר – הבריאות שלכם ושל בני משפחתכם. אם אינכם מסתפקים בביטוח בריאות ממלכתי וברצונכם להבטיח טיפול רפואי מיטבי, פוליסה חיונית זו תספק מענה מקיף למצבים רפואיים שונים ובלתי צפויים בעת הצורך – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות ועד מימון ניתוחים מחוץ לגבולות הארץ.

זהר את נאמן ביטוחים דואגת לעתידכם על כל כביש, במהלך כל נסיעה, ומעניקה חשיבות רבה לאחד הנכסים היקרים ביותר לליבכם. לכן, מציעה הסוכנות פוליסת ביטוח רכב במחיר משתלם. חשוב לזכור כי למרות השכיחות של ביטוח זה והתחרות המבלבלת שמתנהלת בין הגופים השונים, מומלץ לרכוש אותה בסוכנות שתבטיח שירות ראוי, מקצועי ומהיר במקרה הצורך. צוות ביטוח זהר את נאמן יתאים לפי בחירתכם ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' – כולם יעניקו הגנה לנהג, לנוסעים ולרכב.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y