ביטוח חקלאי

חברת ביטוח חקלאי נוסדה על ידי קומץ של קיבוצים בסוף שנות השלושים, אשר התאגדו יחדיו על בסיס רעיון העזרה הדדית, בתקופה שבה הוקמה חברת הביטוח שאר חברות הביטוח סרבו לבטח את שדות הקמה של המתיישבים שנשרפו פעמים רבות כתוצאה מנסיעת רכבת העמק בתקופה המנדט, זו הייתה הסיבה העיקרית להקמת החברה החדשה חברת ביטוח חקלאי.

במהלך השנים הוסיפה חברת ביטוח חקלאי לביטוח האש של השדות והיבולים, פוליסות ביטוח נוספות כגון: ביטוח טרקטורים וכלי רכב, ביטוח תעשיה, ביטוח חבויות וגם את קרן הפנסיה המצליחה קרן "עתודות". חברת ביטוח חקלאי נמצאת בבעלות משותפת של קיבוצים, מושבים ואגודות מהמגזר ההתיישבותי והיא פועלת היום כחברת ביטוח המורשה לעסוק בכול סוגי הביטוח, כאשר 60% מהכנסות חברת ביטוח חקלאי הם נגזרת של ביטוחי הקיבוצים ו- 40% הנותרים מהכנסות החברה מגיעים מהמגזר הפרטי.

 

חברת ביטוח חקלאי מתגאה באתר הבית שלה במומחיות הרבה שהיא רכשה בביטוח מפעלים בסכומים של למעלה מ- 5 מיליארד דולר. בנוגע למגזר הקיבוצי, חברת ביטוח חקלאי מוכרת פוליסות רכוש ופוליסות חבויות גם לקיבוצים וגם לעסקים ולתעשייה הקשורה ועובדת עם הקיבוצים. מלבד זאת חברת ביטוח חקלאי מוכרת לחברי הקיבוץ, פוליסות בעלי חיים, פוליסות תאונות אישיות ופוליסות רכב.

 

ביטוח חבר מושב של חברת ביטוח חקלאי הוא ביטוח שנוצר כתוצאה מהניסיון העשיר שצברה החברה כמבטחת לאורך שנים של המושבים השיתופיים ושל הקיבוצים והבנתה של הצרכים המיוחדים של קבוצות אלו, הפוליסה מעניקה גם פתרונות ביטוחיים בנוגע ליזמות עסקית הנפוצה במגזרים אלו.

 

ביטוח לעסק של חברת ביטוח חקלאי נחשב לביטוח מורחב ויסודי ביותר המאפשר למבוטח לבחור את התמהיל הטוב והמתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלו, הביטוח נוצר מתוך האמונה והחזון של חברת ביטוח חקלאי כי לכל מבוטח מגיעה הזכות לבחור את הכיסויים הביטוחיים שלהם הוא זקוק ביותר בהתאם לעסק שלו וזאת גם כדי לחסוך כסף וגם כדי לקבל את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר בשבילו.

 

חברת ביטוח חקלאי מפרסמת באתר שלה הנחיות לתביעה כדי לעזור למבוטחים בפנייתם הראשונית לחברה, מחלקת התביעות של ביטוח חקלאי מחולקת למספר קטגוריות ועל המבוטח להפנות את התביעה שלו על פי הקטגוריה המתאימה, ההסבר המפורט באתר החברה, עוזר ללקוח להתאים את התביעה שלו לקטגוריה הנכונה, ניתן גם להוריד מאתר החברה את הטפסים המתאימים למילוי התביעה וכן טפסים להצעה לביטוח.

 

בנוסף לפוליסות ביטוח עסק, פוליסת ביטוח דירה, פוליסת ביטוח רכב ופוליסת ביטוח חבר מושב קיים בחברת ביטוח חקלאי מגוון של פוליסות ייחודיות לחברות הביטוח כגון: פוליסת ביטוח אשראי – פוליסה זו מגנה על המבוטחים מפני הסכנה של סיפוק סחורה ללא קבלת תמורה במועד שסוכם עליו או בכלל, הפוליסה מפרטת את סוגי המקרים שבהם חברת ביטוח חקלאי מכסה את אי קבלת התמורה בהתאם לתנאי הפוליסה.

 

פוליסת לביטוח רכוש המשק של חברת ביטוח חקלאי המכסה מקרים שבהם נגרמו נזקים לרכוש של המשק כתוצאה מסערה, שיטפון, התפוצצות, פרעות, קצר חשמלי, נזק בזדון, נזקים שנגרמו כתוצאה משטפונות מים, פגיעת ברקים ועוד על פי המפורט בתנאי הפוליסה.

 

מלבד הפוליסות שציינו לעיל ניתן למצוא באתר חברת ביטוח חקלאי מגוון גדול מאוד של פוליסות ייחודיות המתאימות לדרישות הספציפיות של לקוחות החברה.

 

 

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y