ביטוח דירה AIG

ביטוח דירה AIG מציע שלושה סוגי ביטוח דירה: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, וביטוח המשלב את שניהם. כל הביטוחים ניתנים בסטנדרט אמריקאי גבוה. הביטוחים מכסים נזקים הנגרמים מאש, רעידת אדמה, סערה, פעולות זדון, נזקי צנרת ועוד.

ביטוח דירה AIG הוא ביטוח בחברה ישראלית חמה, עם גב כלכלי איתן ורחב של חברה בינלאומית גדולה. ביטוח דירה AIG מציע שירותים ייחודיים כמו: V.I.P מיוחד למבוטחי החברה, וביטוח על בסיס יומי.  

ביטוח דירה AIG על בסיס יומי

ביטוח דירה AIG על בסיס יומי הוא שירות ייחודי אשר חברות אחרות לא מציעות. הביטוח מוצע לאנשים הנוסעים לחו"ל לתקופה שאינה עולה על חודשיים. כך, גם כאשר עוזבים את הבית לתקופה קצרה, אולי לטיול קצר או נופש, אתם יכולים לנסוע בראש שקט, ולדעת שהרכוש מבוטח בחבילת ביטוח מושלמת.

הרחבת ביטוח דירה AIG ללא תוספת תשלום

הלקוחות אשר בוחרים ביטוח דירה של חברות הביטוח AIG בישראל נהנים מהטבות ייחודיות, וזאת, ללא תשלום נוסף: פתיחה ופריצה של מנעול דירה; כולל החלפת צילינדר ומפתחות; שירותי עזרה ראשונה לטיפול שיניים למבוטחים וילדיהם עד גיל 18; ביקור שמאי והערכת נזק שנגרם לרכוש תוך 24 שעות, בכדי לאפשר חזרה מהירה לשיגרת החיים.

שירותV.I.P  

שיתוף פעולה מיוחד נחתם בין AIG  ישראל לבין חברת הכבלים HOT, על פיו, לקוחות חברתHOT  אשר יקנו ביטוח דירה AIG (מכל סוג שהוא), יקבלו ללא תוספת תשלום שירות V.I.P, שירות אשר כולל עריכת בדק בית שנתי. בכל שנה יגיעו נציגי החברה, ייבדקו ויגישו דו"ח לגבי הטעון תיקון בבית או בדירה בנקודות הבאות: ניקוי פילטרים של מזגנים, בדיקת קרינה במכשירי מיקרוגל, בדיקת כל השקעים והמפסקים בדירה, בדיקת תקינות ממסרי הפחת במערכת החשמל, בדיקת כל הסיפונים בברזים למניעת סתימות, בדיקת זרימת מים באסלות, וכן, שימון, חיזוק וכיוון דלתות וצירים כולל דלתות ארונות.

אין ספק, בדק בית מסוג זה הוא הגנה מצוינת מפני תקלות עתידיות שעלולות חלילה וחס לקרות, ומגביר את מידת הבטחון והבטיחות בבית.

הרחבת ביטוח דירה AIG בתוספת תשלום

כחברה ישראלית, הקשורה לחברת אם אמריקאית, מציעה חברת AIG ישראל רכישת שירותי ביטוח נילווים מקבוצת AIG העולמית, ביטוחים שהם בסטנדרט גבוה במיוחד. כך ביטוח דירה AIG הופך לביטוח משודרג במיוחד. השירותים האפשריים לרכישה נוספת:

  • פרט ללקוחות חברת HOT, יש אפשרות לרכוש את שירות ה- V.I.P שהוא שירות חשוב וכדאי מאוד.
  • שירות תמיכה ותיקון למחשבים נייחים, ולציוד היקפי למחשבים. השירות הוא כפול: תמיכה טלפונית בכל הקשור לתפעול, על ידי טכנאי, ושירות בבית הלקוח.
  • ביקור רופא הכולל ביקור במגוון מרפאות בארץ 24 שעות ביממה, או ביקור בבית המבוטח במקרי חירום.
  • שירותי חירום, המסופקים 24 שעות ביממה: לתקלות בצנרת אינסטלציה, במערכת הביוב, בדוודי חימום המים וההסקה ובמערכת החשמל.
  • שירותי פריצת דלתות ומנעולים.
  • תיקון מערכת האיטום בגג, אם יש חדירת רטיבות.
  • כיסוי הוצאות עבור ארנק שאבד או נגנב, כולל המסמכים האישיים וכרטיסי האשראי שהיו בו.
  • ניתן לרכוש ביטוח מיוחד לחפצים אישיים, תכשיטים ודברי ערך, בכפוף להערכת שווי עדכנית.

 

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס