ביטוח דירה ביטוח ישיר

ביטוח ישיר היא חברה שמלכתחילה פנתה אל לקוחותיה ישירות, בלי התיווך של סוכני הביטוח. גם כיום, מעודדת החברה את ההתקשרות הישירה עם המבוטח, ולכן, מי שרוכש ביטוח דירה ביטוח ישיר מזכה אותו בהנחה קבועה של 20% בעת רכישת ביטוח דרך אתר החברה באינטרנט. בנוסף, לפני רכישת ביטוח דירה ביטוח ישיר מאפשרת ללקוח הפוטנציאלי לבדוק את עלות הביטוח במחשבון ביטוח נוח לשימוש המצוי באתר החברה. לחברה עלויות נמוכות, ותשתית טכנולוגית מתקדמת.

ביטוח ישיר היא חברת הביטוח הראשונה שהציעה בישראל ביטוח ישיר ללא סוכני ביטוח, והיא עד היום הגדולה והמובילה בתחום. ביטוח דירה ביטוח ישיר ניתן לרכישה באופן ישיר בטלפון או באינטרנט.

אפשרויות רכישת ביטוח דירה ביטוח ישיר

בדומה לחברות אחרות ביטוח דירה ביטוח ישיר מאפשרת רכישת שלושה סוגים של ביטוחים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח של שניהם ביחד. קניית ביטוח המשלב את שני הביטוחים מעניקה למבוטח כיסוי ביטוחי משולם, שקט נפשי, ובנוסף, ביטוח דירה ביטוח ישיר מעניקה הנחה נוספת (כן! כפל הנחות) על עלות הביטוח.

ביטוח דירה ביטוח ישיר למבנה

הדירה, הבית, הם הרכוש היקר ביותר שיש לאדם בימי חייו. למרות עלותו הגבוהה, והתחושה שהבית הוא מבצרנו, מבנה אינו חסין מפני פגיעות, שיכולות להיות חלקיות, וגם, חלילה וחס לגרום לאובדן גמור של דירה או בית מגורים, עד כדי צורך לבנותו מחדש, וזאת תוך זמן קצר של דקות מספר.

ביטוח המבנה הוא ביטוח שמכסה את הבית עצמו: ריצפה, תיקרה, קירות, חלונות, דלתות, ועוד. הביטוח מכסה חלקים הקבועים בבית: אסלות, מזגנים, צנרת אינסטלציה וביוב, צנרת חשמל ומערכת סולרית. ובנוסף, הביטוח מכסה אזורים הצמודים לבית, כמו: מרפסות, מחסנים, גדרות, שערים ועוד.

ביטוח דירה ביטוח ישיר של המבנה מכסה את המבוטח מפני סיכונים שעלולים לקרות משריפה, התפוצצות, נזקי טבע כמו סערה או ברק, שטפון של מים מכל מקור שהוא ועוד.

המבוטח יקבל פיצוי על כל נזק שייגרם באופן ישיר למבנה, ובנוסף, כיסוי כל ההוצאות העקיפות שיצטרך להוציא המבוטח על שיפוץ המבנה או בנייתו מחדש, כולל שכר דירה בזמן התיקון.

ביטוח דירה ביטוח ישיר לתכולה

ביטוח תכולה הוא ביטוח המכסה את כל הרכוש הנמצא בתוך הבית ושייך לדיריים המתגוררים בו. ביטוח דירה ביטוח ישיר מכסה את כל תכולת הדירה, ואינו מאפשר ביטוח של חלק מהתכולה. הביטוח יפצה את המבוטח מפני נזקים שעלולים להיגרם על ידי: שריפה, שיטפון, פריצה, גניבה או שוד, פגיעה בזדון, או נזקי טבע כמו: סערות, ברד, ברקים ורעמים. 

ביטוח התכולה כולל בתוכו גם ביטוח צד שלישי, ביטוח העובדים במשק הבית והחפצים האישיים שלהם, ביטוח חפצים אישיים של המבוטח – המפורטים במדויק בפוליסה, וביטוח מפני שבירה עקב תאונה של מוצרי חשמל, שוב, המפורטים בפוליסה.

כאמור, החפצים האישיים ומכשירי החשמל חייבים להיות מצויים ברשימה מדויקת המהווה חלק מהפוליסה. הרשימה יכולה להערך על ידי סוקר של החברה שמבקר בבית במבוטח, או על פי הצהרת הלקוח שנשלחת לחברה. אפשרות נוספת היא שימוש בטופס "סוקר אישי" הניתן להורדה באינטרנט, ממולא על ידי המבוטח, ונשלח לחברה.

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס