ביטוח דירה כלל

כלל היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל, ולה כ- 2,000 סוכני ביטוח הפרוסים בכל הארץ. בכל מקום שנמצאים, אפשר למצוא אחד מסוכניה של החברה. בנוסף, ביטוח דירה כלל ביטוח אינה מציעה תוכנית ביטוחית אחידה לכל הלקוחות. לחברה מספר תוכניות ייחודיות, המתאימות כל אחת לפלח שוק שונה.

כלל ביטוח, מציעה מגוון של פוליסות ביטוח דירה כמו: ביטוח לגרים בקומת ביניים, ביטוח לגרים בדירה שכורה, ביטוח  לבית משותף ועוד.

"כלל ראשון לבית בטוח" – ביטוח דירה כלל ביטוח

תוכנית הביטוח הראשונית והבסיסית של ביטוח דירה כלל ביטוח היא תוכנית "כלל ראשון", תוכנית הפונה לבעלי בתים ודירות, ולגרים בדירה שכורה. התוכנית מעניקה כיסוי ביטוחי הן למבנה והן לתכולה, מפני  נזקים הנגרמים מתופעות טבע: רעם, ברק, סערה, שלג וברד; נזקי התלקחות אש; נזקי התפוצצות צינורות, שיטפון או הצפה; התנגשות כלי רכב בדירה; פעולות זדון; וכן, גניבה, שוד ופריצה. בנוסף, ביטוח דירה כלל ביטוח מעניק כיסוי ביטוחי לשבר של מראות, שמשות ומשטחי שיש; שבירה של אביזרי אינסטלציה; אבדן חפצים אישיים של בעלי הבית או עובדי משק בית; וגם החלפת מפתחות ומנעולים.

"דירה בירוק" – ביטוח לגרים בקומת ביניים בבית משותף

חברת כלל חושבת כי יש יתרונות לאנשים אשר גרים בקומת ביניים בבית משותף. ולכן, ביטוח דירה כלל ביטוח מציעה להם הטבות מיוחדות במסגרת ביטוח הדירה. הביטוח מכסה נזקים שעלולים להיגרם הן למבנה והן לתכולה, כולל הרחבות והטבות המיוחדות רק להם, במחיר אטרקטיבי במיוחד. ההרחבות המיוחדות הן: סכום ביטוח המבנה אינו מוגבל בסכום;`כיסוי לנזקים כתוצאה מדליפת מים מצנרת האינסטלציה (באמצעות ספק שרות); ביטוח תכולה עד 400,000 ₪; ביטוח כל הסיכונים לתכשיטים ודברי ערך עד 20% מסכום ביטוח התכולה; ביטוח אחריות כלפי צד שלישי; וביטוח לעובדי משק הבית.

ביטוח לבית משותף

ביטוח דירה כלל ביטוח לא חושבת רק על הדירה הפרטית שלכם. אם אתם גרים בבניין משותף, תוכלו לישון בשקט, אם תדעו שגם הרכוש המשותף שלכם ושל שכיניכם מכוסה בביטוח מתאים מפני נזקים שעלולים חלילה וחס לקרות גם לו. ביטוח דירה כלל ביטוח לבית המשותף, מעניק כיסוי ביטוחי לחלקים המשותפים בבית, למתקנים בבניין, וכן, אחריות כלפי עובדים וכלפי צד שלישי.

פוליסת ביטוח "מטריה" מבית ביטוח דירה כלל ביטוח

פוליסת "מטריה" היא פוליסה המשלבת ביטוח דירה וביטוח למשפחה. היא מכסה נזקים הנגרמים למבנה, לתכולה, בדומה לביטוח "כלל ראשון", ובנוסף היא מעניקה ביטוח תאונות אישיות לגרים בבית, לעובדי משק בית, ולצד שלישי.

הרחבות והטבות בתשלום נוסף

ביטוח דירה כלל ביטוח מאפשר הרחבת הביטוח הבסיסי, לכל תוכניות הביטוח, בתוספת תשלום. ההרחבות כוללות: ביטוח הכולל אחזקה ותיקון של מכשירי חשמל ומכשירים אלקטרוניים ביתיים; ביטוח הכולל שירותים מתקדמים לאיתור ותיקון נזקי צנרת אינסטלציה; ביטוח למתן שירותי חירום; ביטוח של שירות חוות דעת שנייה על ידי רופא מומחה מבית חולים אמריקאי, איתו עובדת החברה; מנוי שנתי בשירותי חברת "ביקורופא" 24 שעות ביממה; ולסיום, תמיכה פסיכולוגית אחרי אירוע טראומטי.

לקבלת הצעת ביטוח דירה
מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית ללא כל התחייבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*סוג הנכס